دریای ورزش : پس از سال ها رکود در فوتبال مازندران بالاخره خبری خوش از این فوتبال رو به زوال استان شنیده شد. باشگاه سرخپوشان ساری در رده های پایه در مسابقات بین المللی حضور خواهد یافت!

به گزارش دریای ورزش از ساری ، باشگاه و آکادمی فوتبال سرخپوشان ساری که چند سال هست فعالیت خود را در رده های پایه آغاز کرده است در ادامه ی اهداف دراز مدت خود در اقدامی قابل تحسین در مسابقات بین المللی رده های پایه در کشور پرتعال شرکت خواهد کرد .

این اتفاق در حالی رخ میدهد که پیش از این تنها یک آکادمی که فوتبالیست ملی پوش سالهای گذشته مدیریتش را بر عهده دارد موفق به چنین کاری شده بود . باشگاه سرخپوشان میبایست عید امسال در تاریخ هفتم فرودین ماه در شهر کشکای پرتغال به مصاف حریفان خود برود . نکته ی بسیار خوب حضور تیم های برتر دنیا در این مسابقات هست ، باشگاههای ی چون بارسلونا ، اتلتیکومادرید،بلک برن ، وردربرمن ، اسپورتینگ لیسبون ، المپیک لیون ، پورتو و سایر تیمهای خوب دنیا از کشورهای مختلف که نشان از سطح بالای این مسابقات دارد .

حضور نماینده ای از مازندران در این رقابت ها آن هم در رده نونهالان و نوجوانان میتواند نوید روزهای خوبی در آینده را برای فوتبال استان مازندران بدهد.

پایگاه خبری تحلیلی دریای ورزش برای نماینده ایران در این مسابقات آرزوی موفقیت دارد

 

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد