دریای ورزش، سرمربی تیم خونه‌به‌خونه گفت: هر بازی شرایط خودش را دارد و من به تیم خونه به خونه آمدم تا به بازیکنان کمک کنم و آنها تیم را به فینال رساندند.

به گزارش دریای ورزش، دراگان اسکوچیچ پس از صعود به فینال جام حذفی گفت: به تیمم تبریک می‌گویم و هر کسی که عاشق خونه‌به‌خونه است امروز روز بزرگی برای آنهاست. شایسته برد بودیم و موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم. بازی سختی در این آب و هوا بود. این دو روز خیلی احساسی رفتار کردم و خوشحال بودم در اهواز بودم و یک‌بار دیگر به بازیکنانم تبریک می‌گویم و همه هواداران تیم که عاشق خونه‌به‌خونه هستند و نتیجه‌ای تاریخی برای آنهاست. بازی‌های بزرگ معمولا احساسی می‌شوند واین مساله طبیعی است و بازی مهمی برای همه بود و برخی وقت‌ها بازیکنان معترض می‌شوند ولی بازی خوبی انجام دادیم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

اسکوچیچ افزود: با خودم فکر می‌کردم آیا استقلال تهران با تیم صنعت نفت آبادان هم در این هوای گرم بازی کردند؟ به هر حال شانس برای پیروز شدن داشتیم و دیدید که برنده هم شدیم.

وی در مورد بازی با استقلال در فینال جام حذفی گفت: امروز نمی‌خواهم در مورد فینال و بازی با استقلال صحبت کنم فقط در مورد بازی امروز حرف می‌زنم و بعد به لیگ فکر می‌کنم تا بازی استقلال زمان زیادی داریم.

سرمربی خونه‌به‌خونه در مورد داوری مسابقه گفت: همانطوری که بازیکنان در زمین اشتباه می‌کنند داور هم ممکن است اشتباه کند و نمی‌خواهم در مورد داوری حرف بزنم و فقط می خواهم از عملکرد فوق العاده بازیکنانم بگویم. سفر طولانی هم تا اهواز داشتیم اما وقتی به اهواز آمدم و در ورزشگاه غدیر بازی کردم حس خوبی داشتم.

وی افزود: هر بازی شرایط خودش را دارد و من به تیم خونه‌به‌خونه آمدم تا به بازیکنان کمک کنم و آنها تیم را به فینال رساندند. /برنا

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد