متاسفانه همچنان هیات فوتبال مازندران روز به روز در حال پسرفت هست و هر روز اوضاع رو به وخامت میرود ، این بار به بدترین شکل ممکن عکاس ورزشی را از زمین بیرون کردند!

به گزارش خزر ورزشی(دریای ورزش) ، عصر امروز در یکی از دیدارهای لیگ برتر نوجوانان مازندران در زمین ورزشی روستای تیرکلا ، ناظر انتخابی برای این دیدار از سوی هیات فوتبال مازندران متاسفانه با بدترین شکل ممکن و با استفاده از نیروی انتظامی عکاس ورزشی را از زمین بازی بیرون کرد !! این در حالیست که همکار رسانه ای ما با کاور مخصوص عکاسی و همچنین آی دی کارت در قسمت مخصوص عکاسان یعنی پشت دروازه مشغول عکاسی بود و ناظر از همه جا بی خبر حتی قوانین اولیه برگزاری مسابقات را هم نمیدانست و هیچ گونه توجیهی در خصوص برخورد با خبرنگاران و عکاسان و … توسط هیات فوتبال مازندران صورت نگرفته است .

پس از اعتراض عکاس اخراج شده و تماس با مسئولین هیات فوتبال مازندران و از دست رفتن زمان زیادی از بازی جلسه توجیهی ناظران درون زمین بازی و از طریق موبایل صورت گرفت تا هادی خلردی از پشت تلفن ناظر را توجیه کند که به اشتباه عکاس را از زمین بیرون کرده است !!! و جایگاه عکاس فوتبال در پشت دروازه هاست .

ناظر این دیدار که خود را رحمان نژاد معرفی کرده بود ، گویا به نظر میرسد مسابقه ی فوتبال را حتی از تلویزیون هم ندیده است چه رسد از نزدیک  چرا که حتی در تلویزیون هم به خوبی حضور عکاسان در پشت دروازه ها مشهود است . حال ما دیدارهای نساجی و خونه به خونه را فاکتور میگیریم و میگوییم شاید این دوست خوبمان فرصت دیدن این بازی ها را تا به حال نداشته است .کاور مخصوص بازیهای آسیایی و تیم ملی که فقط عکاسان در استادیوم آزادی میپوشند را هم میگوییم لابد نمیشناخته !

امیدواریم جناب آقای مهندس بهروان که تقریبا دو دهه است سکان دار فوتبال این استان هستند حداقل یک جلسه توجیهی با ناظران برگزار کنند و قوانین ساده و پیش پا افتاده اولیه را به آنها گوشزد کنند تا شاهد از این دست بی احترامی ها به قشر زحمتکش خبر نباشیم . آقای بهروان هنوز ۱۰ روز هم از روز خبرنگار نگذشته است ، تجلیل و قدردانی از خبرنگاران را نمیخواهیم حداقل به خبرنگاران بی احترامی نشود !

متاسفانه جناب مهندس بهروان که ارادت خاصی به ایشان داریم توجه خاصی به اتفاقاتی که پیرامون هیات فوتبال مازندران در حال رخ دادن هست نمیکند و ما رسانه ای ها در گذشته این موضوع را به مشغله ایشان در تهران و سازمان لیگ نسبت میدادیم ولی اکنون که ایشان آزادتر شده اند و مشغله کمتری دارند انتظار میرود که توجه بیشتری به فوتبال مازندران در همه رده ها داشته باشند حال میخواهد لیگ های استان باشد یا کشوری، بزرگسالان باشد یا رده های پایه . امیدواریم این انتقادها با پیگیری های شخص جناب بهروان باعث شکوفایی هرچه بیشتر فوتبال در استان گردد .

 

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد