پس از سو تفاهم به وجود آمده در مجموعه ورزشی داراب و نارضایتی راگبی بازان شهر ساری حسین دلیری ریاست اداره ورزش و‌جوانان ساری شخصا به موضوع ورود کردند و مشخص شد که مسائل پیش آمده چیزی جز اشتباه یکی از کارکنان نبوده است .

دریای ورزش : حسین دلیری مدیر ورزشی مرکز استان که خود از ورزشکاران سابق استان میباشد پس از اطلاع از مشکل به وجود آمده جویای این موضوع شدند و‌با جلسه ای که با مسئولین رشته ورزشی راگبی داشتند مشخص شد که سو تفاهمی بیش نبوده و یکی از کارکنان مجموعه ورزشی داراب باعث بروز چنین نارضایتی در ورزشکاران شده بود .

حسین دلیری با اشاره به اینکه همیشه سعی داشته از ورزشکاران شهرستان حمایت کند گفت : ورزشکاران عضو اصلی بدنه ورزش هستند و ما تلاش میکنیم تا امکانات لازم را درحد توانمان در اختیارشان قرار دهیم و امیدواریم که جوانان بیشتر به ورزش روی آورده و شاهد درخششان در سطوح ملی و‌بین المللی باشیم .

حسین ذبیحی ریاست انجمن راگبی استان مازندران هم ضمن تشکر از حسین دلیری گفت : همیشه لطف اداره ورزش و‌جوانان شهر ساری شامل حال ما بوده و ما خوشحال هستیم که شخصی که کاملا ورزشی هست بعنوان مدیرورزش این شهرستان در راس امور قرار دارد .

در پایان این جلسه حسین دلیری به مسئولان راگبی این نوید را داد که نگران محل تمرینشان نباشند و با قدرت به کارشان ادامه دهند و چون مسابقات پیش رو برای راگبی بازان مسابقات ساحلیست مساعدت لازم برای تمرین ورزشکاران در زمین ساحلی داراب برایشان انجام شود .

گفتنیست رشته ورزشی راگبی که ورزشی المپیکی هست مدتیست که در مازندران مشغول فعالیت مجدد هست و‌ ورزشکاران این رشته خود را برای مسابقات کشوری آماده میکنند . 

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد