دریای ورزش، ملی پوش وزنه برداری کشورمان گفت: مصدومیتم بهبود یافته و بدون هیچ مشکلی تمریناتم را پیگیری می‌کنم.

 به گزارش دریای ورزش و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ بهداد سلیمی در مورد شروع مرحله جدید اردو‌های تیم ملی وزنه برداریاظهار داشت: اردو‌های تیم ملی از سه شنبه هفته گذشته زیر نظر محمدحسین برخواه در ماهشهر آغاز شده و تا آخر هفته ادامه دارد. طبق هماهنگی‌های به عمل آمده قرار است مدتی را در ایام نوروز استراحت کنیم و بعد از پایان تعطیلات دوباره تمرینات را از سر بگیریم.سلیمی در ادامه گفت: مصدومیتم بهبود یافته و بدون هیچ مشکلی تمریناتم را برای حضور در مسابقات پیش رو آغاز کرده ام.

او ادامه داد: در نظر دارم با قدرت به تمریناتم ادامه بدهم تا بتوانم هم در مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک ۲۰۲۰ برای کشورم مدال آوری کنم.

دارنده مدال نقره رقابت‌های قهرمانی جهان درمورد اهدای مدالش به موزه آستان قدس رضوی اظهار کرد: آرزویی را که در سالیان گذشته دنبال می‌کردم تا مدالم را به آستان قدس رضوی تقدیم کنم در نهایت محقق شد. مدالی را که در رقابت‌های جهانی بدست آورده بودم به موزهامام رضا (ع) اهدا کردم. امیدوارم این کار با خیر و افتخارآفرینی برای من باشد. البته این را هم باید عنوان کنم کمک ائمه اطهار است که همواره می‌توانم در مسابقاتم مدال کسب کنم.

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد