به نام خالق برحق خداوند ایثار و انصاف

خزر ورزشی (دریای ورزش) ، امروز میخواهیم به دغدغه هواداران تیم فوتسال شهروند ساری بپردازیم ، تیمی قدیمی و پرطرفدار در فوتسال کشور خصوصا خطه سرسبز شمال . شهروند ساری فصل گذشته را با استارتی به موقع آغاز کزد و توانست نتایج نسبتا مطلوبی را با علی رعدی کسب کند و جایگاه میانه جدول را پس از مدت ها ببیند . اما شهروند در فصل پیش رو با از دست دادن حمیدرضا ره انجام فوتسالیست جوان خود دومین سرباز تیمش را راهی مقاومت البرز کرد تا پس از امیرحسین رسولی ره انجام دومین استعدادی باشد که به آسانی در خدمت این تیم نظامی قرار میگیرد . از طرفی مصدومیت مراد ناظری کاپیتان تیم امید شهروند که در لیست بزرگسالان این تیم هم نامش به چشم میخورد از دیگر چالش های پیش روی این فصل تیم محبوب مازندران است .علی ابراهیمی که نیم فصل خوبی را با تیم شهروند سپری کرد هم با اتمام قرارداد خود از این تیم جدا شده است و محمد طاهری هم که تقریبا مهم ترین صید شهروند ساری در چند سال اخیر بازار نقل و انتقالات لیگ برتر بوده است وضعیتی نامشخص دارد و منتظر واکنش باشگاه شهروند ساریست . به همه ی اینها خداحافظی محمود لطفی را هم که اضافه کنیم خواهیم دانست که نگرانی های هواداران متعصب ساروی بی دلیل نیست و این روزها سکوت باشگاه شهروند ساری در حالی که سایر تیمهای لیگ برتری یکی پس از دیگری مهره های کلیدی لیگ برتر را جذب میکنند هواداران ساروی را نگران کرده است.

برکسی پوشیده نیست که راهیابی سعیدنجاریان مدیرعامل این تیم به شورای اسلامی شهر ساری کمک شایانی به این تیم ریشه دار کرد و وی توانست با تلاش خود کمی بودجه ورزشی شهرداری را به این تیم تزریق کند تا اندک بهانه شادی مردم مرکز استان از بین نرود و همچنان این تیم بتواند حیات داشته باشد و اما ظاهرا اینطور که پیداست متاسفانه بحث پیچیده ی انتخابات شوراها در شهر ساری باعث شده است که مدیرعامل این تیم نتواند تصمیم درستی برای هزینه های جاری فصل پیش روی بگیرد و در حالی که فرصت زیادی تا شروع مسابقات لیگ نمانده اقدامی را از سوی این باشگاه شاهد نیستیم و بازیکنان بومی این تیم هم تمریناتشان را به صورت انفرادی دنبال میکنند تا بتوانند فرم ایده آلی برای شروع مسابقات داشته باشند.

باید منتظر ماند و شاهد تصمیم مدیریت این باشگاه بود، احتمالا این تیم این فصل را با بودجه ای کمتر و کاملا بومی خواهد بست و از تمامی سرمایه های جوان خود استفاده خواهد کرد و حضور چند بازیکن تیم امید در ترکیب این تیم در فصل آتی دور از تصور نیست . از سوی دیگر بازیکنان دیگری هم هستند که میتوانند به این تیم کمک کنند سه دوست از هم جدانشدنی که فصل گذشته را تا یک قدمی رسیدن به پلی آف طی کردند . ایمان احمدی،عمادمحمدی و احمد دستیاران که سابقه بازی برای تیم شهروند را در کارنامه خود دارند البته بعید به نظر میرسد که ایمان احمدی با اختلافاتی که با مدیریت این باشگاه دارد بخواهد به این تیم بازگردد.

از سوی دیگر کلاف سردرگم سپردن سکان هدایت این تیم هم جالب توجه است . اینکه شهروندی ها بدنبال مهدی نعمتی میروند یا علی رعدی را حفظ خواهند کرد و یا حتی تصمیم دیگری خواهند گرفت هم جای سوال دارد. نکته ای که حائز اهمیت است این است که هرچه زودتر باشگاه شهروند ساری باید تصمیمات نهایی خود را بگیرد و تا خیلی دیر نشده تیمش را ببندد تا هواداران این تیم در این فصل تا مرز سکنه پیش نروند و از ابتدای فصل فانوس ها را به دست نگیرند.

محمد اسدی گرمرودی

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد