دریای ورزش، خاویر یوسو سسما مربی اسپانیایی که برای حضور در کادر فنی نساجی از سوی نکونام به مدیران این باشگاه پیشنهاد شده بود امروز به تهران آمد.

به گزارش دریای ورزش، جواد نکونام که به تازگی هدایت تیم فوتبال نساجی مازندران را برعهده گرفت روز گذشته توانست در نخستین گام حضور خود در قائم‌شهر، بر تیم مس کرمان فائق آید و سه امتیاز مهم بازی را به دست آورد.

این مربی جوان و آینده‌دار کشورمان با کادرفنی مجرب و منسجم به نساجی پیوست تا شاید بتواند اُمیدها هواداران عاشق نساجی را برای صعود زنده نگه دارد، گرچه این آرزو کمی سخت است ولی نکونام به خوبی این را می‌داند که اگر به این مهم دست یابد و نساجی را لیگ‌برتری کند یکی از محبوب‌ترین سرمربیان نساجی و ایران خواهد شد.

جواد نکونام در ادامه راه از مربی اسپانیایی که با وی در تیم خونه‌به‌خونه هم همکاری داشت خواست تا به ایران بیاید و دوباره در کنار کادرفنی حضور داشته و نکات کلیدی را به بازیکنان دیکته کند.

  خاویر یوسو سسما مربی اسپانیایی که برای حضور در کادر فنی نساجی  از سوی نکونام  به مدیران این باشگاه پیشنهاد شده بود امروز به تهران آمد و این مربی به عنوان دستیار جواد نکونام در کنار مهدی هاشمی نسب،کیانوش رحمتی، مهرداد خانبان، حمیدرضا رجبی و همچنین فرشاد قدیری در ادامه راه به تیم فوتبال نساجی کمک خواهد کرد. / فارس

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد