دریای ورزش : پس از حواشی به وجود آمده و رفتار ناشایست با ورزشکاران رشته ورزشی راگبی در ساری گفتگویی با حسین ذبیحی ریاست این انجمن ورزشی انجام دادیم که خواندنش خالی از لطف نیست

ذبیحی ریاست انجمن راگبی مازندران در گفتگو با خبرنگار دریای ورزش در ساری گفت : با سلام و عرض ادب خدمت شما در ابتدا باید بگویم که از تمام رئسای استان و شهرستان که در ورزش هستند گله مندم و نمیدانم که چرا در حق ورزش به این صورت بی مهری انجام میشود . ما در سال گذشته از مدیرکل ورزش استان نامه گرفته ایم که تمامی رئسای شهرستان ها همکاری های لازم را با انجمن راگبی داشته باشند . راگبی مازندران پس از پنج سال بدون فعالیت بودن در حدود پنج ماه هست که فعالیت خوب خودش را آغاز کرده و ما در همین مدت در مسابقات کشوری حضور داشته ایم و چندین دوره کلاس های آموزشی و استعداد یابی و طرح و توسعه راگبی در مدارس استان مازندران داشته ایم و از تمام توانمان برای ورزش استان در حال استفاده میباشیم . انجمن راگبی مازندران تقریبا تمامی مدرسان کشوری را به مازندران آورده است تا بتوانیم هرچه سریع تر رشد کنیم.

ذبیحی در خصوص برخورد بد یکی از کارکنان اداره ورزش شهرستان ساری افزود :متاسفانه امروز در مقابل چشمان مسئول کمیته توسعه راگبی کشور که زیر نظر توسعه راگبی آسیا هستند بدترین برخورد را با شخص بنده داشتند و ما را به بدترین شکل ممکن از زمین مجموعه ورزشی داراب ساری بیرون کردند و حتی برای بنده و مربی من دست بلند کردند که ما را بزنند و با ما درگیر شوند، امروز ورزشکاران ما از سراسر استان به ساری آمده بودند و مسئولین انجمن های شهرستانی ما هم حضور داشتند و بازیکن لژیونر ما که اصالتا مازندرانی هست و در انگلیس ، راگبی بازی میکند هم در جمع ما حضور داشت و متعجب از رفتار زشت این دوستان بود این واقعا جای تعجب داشت که چنین برخورد زشت و زننده ای با ما انجام بشود.

حسین ذبیحی در ادامه گفت : آقای دلیری هم به صورت زبانی هم به صورت کتبی اجازه تمرین رایگان در زمین ساحلی مجموعه ورزشی داراب را به ما دادند اما هر شب که به تمرین می آییم به ما میگویند که باید پول برق به ما بدهید . به نظر شما پول برق مجموعه داراب را تیم راگبی استان مازندران که یک ماه دیگر باید در مسابقات راگبی ساحلی کشور باید به میدان برود و مسابقات درون استانی و همچنین جام دهه فجر را در پیش دارد باید پرداخت کند ؟متاسفانه شخصی را در اینجا به عنوان مسئول مجموعه قرار داده اند که چیزی از ورزش نمیداند و از روی حسادت های شخصی و غرض ورزی این کارها را میکند .

رییس انجمن راگبی در ادامه چنین گفت : در ورزش راگبی قهرمانان سایر رشته ها هم حضور یافته اند که همه دارای عناوین آسیایی و جهانی هستند ، ما قهرمان کیک بوکس آسیا داریم مدال آور قایقرانی آسیا و فهرمان دومیدانی ساحلی آسیا و سرپهلوان کشتی  را در جمع خودمان داریم که یک ماه پیش به عنوان سرپهلوان ایران انتخاب شدند . شما حساب کنید در مقابل همه این عزیزان چنین برخوردی شد و واقعا حرفی برای گفتن ندارم و فقط میتوانم بگویم که به ورزش بی حرمتی شد . رشته ورزشی که بچه ها بدون دریافت حتی یک هزارتومانی با عشق مشغول فعالیت هستند تا بتوانند برای نام مازندران افتخار آفرین باشند ولی شاهد چنین برخورد زننده ای باید باشند . واقعا نمیدانم چه بگویم

 

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد