سرمربی تیم فوتبال امید خونه به خونه از پیروزی تیمش مقابل تیم امید ملوان بندرانزلی ابراز رضایت کرد.

رضا تقوی در گفتگو با خبرنگار خزر ورزشی(دریای ورزش)  اظهار داشت: تنها چند روز از حضورم در تیم خونه به خونه می گذرد و در این مدت سعی کردم از مربیان سابق تیم اطلاعات لازم را کسب کنم.

 

تقوی در ادامه افزود: طی این چند روز تغییراتی در تاکتیک تیم هم ایجاد کردم که الحمدالله بچه ها تا جایی که در توان داشتند خوب اجرا کردند. به هر حال هفته های اول لیگ همیشه سخت است و انشاالله بتوانیم در هفته های آینده بیشتر کار کنیم و به اهداف مان دست یابیم.

وی در خصوص حریف امروز خونه به خونه نیز گفت: تیم خوب ملوان بازیکنان فیزیکی در اختیار دارد. تاکتیک این تیم استفاده از توپ سوم بود و در کل فکر نمی کنم خطری روی دروازه ما ایجاد کرده باشد.

سرمربی خونه به خونه در خصوص داوری این دیدار نیز گفت: من زیاد راجع به داوری صحبت نمی کنم. چون اصولا نمی شود درباره داورهای این رده صحبت کرد. ولی گل صحیح ما را آفساید اعلام کرد که واقعا جای تعجب داشت.

رضا تقوی ضمن تشکر از مربیان سابق این تیم گفت: هم مهران نجفی و هم پیروز جغتاپور از رفقای بنده هستند‌. شاید مدیرعامل باشگاه به این نتیجه برسد که در کادر فنی تغییر ایجاد کند ولی این دلیل نمی شود زحمات این عزیزان و همچنین حسین رحمانی را نادیده بگیریم. ان شاالله سعی می کنم در ادامه فصل از نظرات آقاپیروز و آقامهران استفاده کنم.

تقوی با بیان اینکه طی نشست با حاج قاسم حسن زاده نگاهم نسبت به باشگاه خونه به خونه عوض شد، گفت: حقیقتش قبل از اینکه به این تیم ملحق شوم از دیگران چیزهایی درباره این تیم شنیده بودم ولی وقتی با مالک باشگاه صحبت کردم به عینه دیدم شنیده ها با واقعیت هایی که من دیدم زمین تا آسمان فرق دارد.

وی خاطرنشان کرد: شما هیچ جای ایران نمی بینید که بخش خصوصی اینقدر به تیم پایه بها دهد و هزینه کند. آقای حسن زاده دیدگاهی مثبت و نگاهی دلسوزانه به تیم امید دارد و خیلی هم دوست دارد که این تیم نتیجه بگیرد و بچه های این شهر و این استان در این تیم سروسامان بگیرند که جای تقدیر دارد‌.

رضا تقوی ضمن تشکر از هواداران خونه به خونه گفت: از همین تعداد تماشاگرانی که به ورزشگاه آمدند و تیم را تشویق کردند تشکر می کنم و این نشان می دهد فوتبال در بابل جا افتاده است. ضمن اینکه وظیفه ما را سنگین تر می کند.

تقوی در ادامه افزود: بازیکنان تیمم باید مسئولیت قبول کنند و نماینده های خوبی برای مردم باشند.

 

سرمربی خونه به خونه در پایان گفت: حفظ قهرمانی و نگه داشتن پرستیژ تیم قهرمان واقعا سخت است. از همه دوستان و زحمتکشان، کادر فنی، پزشک، تدارکات و … که تلاش می کنند نتیجه بگیریم و رضایت مدیریت باشگاه و هواداران را فراهم آوریم و دل مردم را شاد کنیم تشکر می کنم.

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد