خزر ورزشی ، پس از شکست تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برابر تاهیتی و نرسیدن به فینال تنها نکته ای که در این عدم موفقیت برجسته بود درخشش مثال زدنی پیمان حسینی دروازبان تیم ملی بود . پیمان حسینی توانست در نمایشی کم نقص بازهم نشان دهد که یکی از بهترین های دنیاست و و همچنین در کشور حرف اول را میزند.

پیمان حسینی در فصل جدید مسابقات لیگ برتر پیراهن تیم لیگ برتری شهریاری ساری را به تن خواهد کرد و برای این تیم مازندرانی به میدان خواهد رفت . افشین امیدی توانست با رایزنی خود شاه ماهی فصل نقل و انتقالات را به خدمت بگیرد و ورزش دوستان ساروی پیمان حسینی را در ساری خواهند دید .

تیم شهریار ساری به سرمربیگری افشین امیدی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ساحلی و مدیرعاملی احمد صالحی با به خدمت گرفتن سه ملی پوش و ساخت ورزشگاه اختصاصی فوتبال ساحلی در مجموعه ورزشی داراب ساری بدنبال ماجراجویی تازه ای در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور هستند و حرف های زیادی را برای گفتن در این فصل خواهند داشت .

هواداران ساروی برای دیدن بازی های تیم شهریار ساری و همچنین دروازبان محبوب این روزهای کشور لحظه شماری میکنند و پیش بینی میشود استقبال قابل وصفی از بازی های این تیم داشته باشند . البته هنوز سکوهای ورزشگاه تازه تاسیس این باشگاه آماده نشده است و امیدواریم با همت مسئولان و مدیرعامل این تیم آقای صالحی هرچه زودتر این ورزشگاه آماده برگزاری این مسابقات باشد

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد