دریای ورزش، دومین آیین تجلیل از برترین های هیئت انجمن های ورزشی مازندران در ساری برگزار شد

به گزارش دریای ورزش، عصر بیستمین روز اسفند ۱۳۹۶ اتفاقی برای هیئت انجمن های ورزشی مازندران رقم خورد که در نوبه خود کم نظیر بود و سالن هلال احمر ساری میزبان ورزشکاران و مهمانان و مسئولان ورزشی از گلوگاه تا رامسر بود،میزبانی با شکوهی که تمام ۵۷۰ صندلی ظرفیت سالن پر شده بود و بسیاری از میهمانان مجبور به همراهی جمع به صورت ایستاده شدند.

در حالیکه عمده رشته های ورزشی بهانه جویی هایی برای عدم برگزاری آئین تجلیل از خود به سبب یکسال پر زحمت و خدمت دارند اما هییت انجمن های ورزشی مازندران برای دومین دوره متوالی با شکوه زیاد و شوری وافر بر برگزار کننده مراسم تجلیل خود بود. در این آئین که لحظه به لحظه آن تماشایی بود و برای این خانواده بزرگ به یادماندنی، از بهترین ها در آیتم های مختلف تشکر و قدردانی و هدایا و تندیسی هم تقدیم شد.
حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان،عالیشان و منوچهری معاونان اداره ورزش،اعضای شورای شهر نکا،چندعضو شورای شهر شهرستان نور و بسیاری از چهره های ارزشی و ورزشی در کنار مهمانان و خانواده هییت انجمن های ورزشی بودند و دریافتند که این همان هییتی است که اهداف بزرگی را در سر می پروراند و برای تحقق این اهداف چه کسانی بی وقفه و بی منت در حال تلاش هستند.
تقدیر از روسای هییت های شهرستان های برتر، تقدیر از کمیته های برتر،چهره های برتر،قهرمانان ملی،داوران بین اللملی، مربیان شاخص و پیشکسوتان ورزش از برنامه های تقدیر مراسم دیشب بود.

تیم یاسر سلیم بهرامی رئیس جوان و موفق هیئت انجمن های ورزشی استان مازندران که شامل همه یاوران صدیق در استان و مدیران و ورزشی و غیر ورزشی استان هستند مورد تمجید حسین زادگان قرار گرفتند و حسین زادگان در گفتگو با مهمانان حاضر در سالن از خرسند بودنش برای سپردن سکان هییت ها و اعتماد به نیرو ها و جوانی گفت که امروزه ثمره تلاش آنها را با کسب عناوین و افتخارات برتر برای این مرز و بوم می بیند.
منوچهری هم از پای کار بودن و فراگیر شدن نام هیئت انجمن های ورزشی مازندران گفت و به گفته وی هرجای استان مازندران که رفته است نام این هیئت زبان زد و رییس این هییت هم در آن مکان ورزشی حاضر بوده است.
برنامه های جنبی نظیر طنز و ترانه هم گنجانده شد تا سه ساعت بکر و ناب برای اینکه در قاب خاطره جایی ثابت داشته باشد، رقم بخورد

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد