خزر ورزشی(دریای ورزش) ؛ تیم والیبال خاتم اردکان در دومین هفته از مسابقات لیگ برتر با حساب ۳ بر یک از سد سارویه ساری گذشت.

به گزارش خزر ورزشی(دریای ورزش) ؛ سالن آیت الله خاتمی اردکان میزبان یکی دیگر از دیدارهای هفته دوم لیگ برتر بود که دو تیم خاتم اردکان و سارویه ساری به مصاف یکدیگر رفتند.

 

تیم میزبان در این مسابقه که دو ساعت و پنج دقیقه طول کشید و دو هزار تماشاگر داشت، سه بر یک نماینده ساری را شکست داد تا به دومین برد خود دست یابد.

 

سارویه ساری در ست اول ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسید اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۹ بر ۲۷ مغلوب میزبان خود شد تا از اردکان امتیازی کسب نکرده باشد.

 

تیم خاتم اردکان این مسابقه را با ترکیب محمد حسن صنوبر، محمد رضی پور، سعید شیرود، حسین امیری، محمدرضا آصفی و رشید یوسفی آغاز کرد و در مقابل سارویه نیز با ترکیب حامد تاروردی، محمد طاهر وادی، رامین خانی، رضا صفائی، ساسان دژآرا و علیرضا جلوه به میدان رفت.

 

اصغر کاظمی و مرتضی علائی داوران اول و دوم قضاوت کننده در این دیدار بودند که دو کارت زرد داشت. بهمن جهاندیده از خاتم و ناصر رحیمی از سارویه به دلیل درگیری لفظی زیر تور از داور اول کارت زرد دریافت کردند. نظارت بر این مسابقه نیز بر عهده شهباز صدری بود.

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد