بنام خالق برحق خداوند ایثار و انصاف

چندی پیش روابط عمومی هیات فوتبال مازندران در بیانیه ای پرشور ضمن اعلام این موضوع که تابوی حضور خبرنگاران مازندرانی در مسابقات کشور را به تنهایی شکسته است اعلام کرده بود که خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان مدارک خود را تحویل واحد روابط عمومی هیات فوتبال مازندران دهند تا کارت های سازمان لیگ فوتبال برای آنها صادر شود که این موضوع صحیح بود چرا که سازمان لیگ هم اعلام کرده بود خبرنگاران استان تهران حضوری مدارکشان را برای صدور کارت هایشان بیاورند و استان ها برای یکپارچه بودن مدارک ، همگی تحویل روابط عمومی استانشان دهند تا روابط عمومی ها مدارک را ارسال کنند. اما پس از صدور تمامی کارت ها و آغاز مسابقات لیگ برتر و لیگ یک هنوز خبری از هیات فوتبال مازندران و کارت های خبرنگاران نیست!

با پیگیری خبرنگاران استان و حتی مراجعه حضوریشان به سازمان لیگ متوجه این موضوع شدند که اصلا مدارکی از مازندران برای سازمان لیگ ارسال نشده است !! این در حالیست که مهلت ارسال مدارک مدت زمان زیادی هست که به پایان رسیده است و خبرنگاران همه استان ها کارتهایشان را دریافت کرده اند و چه تابویی شکسته است این دوست خوبمان .

این در حالیست که روابط عمومی هیات فوتبال مازندران با ادعای اینکه تا کنون خبرنگاران زیادی را به مسابقات از طریق رایزنی با سازمان لیگ و وزارت ورزش فرستاده است و این موضوع را به سود خود مصادره کرده بود ، اما واقعیت ماجرا اینست که خبرنگاران و عکاسان کاملا از راه پیگیری های شخصی و با معرفی نامه رسمی از پایگاه خبری و روزنامه و … که در آن مشغول به فعالیت هست و با ثبت نام رسمی در سایت وزارت ورزش اقدام به پوشش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مقدماتی جام جهانی کرده اند و عملا هیات فوتبال هیچگونه نقشی در این موضوع نداشته است و میتوان اینگونه گفت که خبرنگاران استان با پیگیری شخصی خودشان خیلی راحت به مسابقات آسیایی و تیم ملی میروند اما در یک موضوع که کارشان به هیات فوتبال مازندران کشیده شده است کارتی برایشان صادر نشده است تا از پوشش خبری بازیهای لیگ یک و برتر بازمانند .

سوالی که پیش می آید اینست که چرا مدارک از خبرنگاران اخذ میشود ولی اقدامی برای ارسال آنها نمیشود ؟ آیا مدارک ارسال شده است و سازمان لیگ این موضوع را انکار میکند ؟ به هر حال هرچه که باشد به این موضوع میرسیم که با وجود تحویل مدارک از خبرنگاران کارتی برای این عزیزان صادر نشده است و بازیهای لیگ هم شروع شده است…

متاسفانه در این دوره هم که جناب بهروان برای چندمین دوره ریاست هیات فوتبال مازندران را عهده دار شده است بازهم شاهد بی سرو سامانی در زیرمجموعه هیات فوتبال هستیم و همچنان همان سیستم این چندین سال ادامه دارد و خبری از بهبودی حال و هوای فوتبال مازندران نیست

لینک خبر روابط عمومی هیات فوتبال مبنی بر صور کارت ها – باشگاه خبرنگاران جوان

لینک خبر روابط عمومی هیات فوتبال مبنی بر صور کارت ها – نسیم ورزش

در ادامه کارتهای صادر شده سال ۹۶ برای این فصل را مشاهده میکنید

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد