اختصاصی خزر ورزشی(دریای ورزش) : گفتگویی کوتاه با مرتضوی مدیرعامل تیم والیبال عمران ساری در خصوص وضعیت این تیم در فصل جاری انجام دادیم که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم.

 

** سلام آقای مرتضوی. از آخرین وضعیت تیم عمران ساری برایمان بگویید

سلام خدمت شما، در جلسه ای که داشتیم سرمربی تیم انتخاب شده و ان شاالله از فردا کلیه کارها را با کمک سر مربی تیم انجام خواهیم داد .

** سرمربی تیمتان را معرفی میفرمایید؟

ما از چند مربی برنامه گرفته بودیم . در جلسه امروز برنامه های آنها مطرح شد و با توجه به پیشنهاداتی که داشتند و ارائه داده بودند هیات مدیره روی ماندن آقای بهزاد محمودی رای دادند و آقای محمودی را انتخاب کردند .

** بازیکن خاصی هم جذب شدند یا از فردا قرار است جذب بازیکنان شروع شود ؟

امروز با آقای محمودی در خصوص انتخاب بازیکن ها جلسه ای داریم و کار یارگیری از فردا شروع می شود

** در خصوص اسپانسر مالی . چون سال گذشته هم این تیم مشکلات داشت آیا این تیم حمایت کننده مالی دارد ؟

مذاکراتی داشتیم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتیم و از منابع خودمان استفاده خوهیم کرد . اگر بتوانیم اسپانسر جذب کنیم مطمئنا خیلی از مشکلات و خیلی از مسائل هموار تر می شود .

** با توجه به وضعیتی که هست شما فصل را چطور پیش بینی می کنید؟ هدف شما در این فصل چیست؟

هدف ما ماندن در لیگ و رفتن به پلی آف . حالا ما سعی می کنیم با بودجه ای که در اختیار داریم بتوانیم از تعدادی از بازیکنان سابق فصل گذشته و یه سری از بازیکنان جدید استفاده کنیم و بتوانیم نقاط ضعف فصل  گذشته ، چه از نظر بازیکن و چه از نظر کادر فنی را پوشش دهیم و نقاط قوت را تقویت کنیم و بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم . هدف ما این این است و بتوانیم بستری آماده کنیم که جوان های مازندرانی و ساروی بتوانند از این بستر استفاده کنند و آینده سازان والیبال کشور باشند .

** در خصوص جذب بازیکن خارجی آیا در فکر جذب بازیکن خارجی هستین ؟

الویت اول ما بازیکنان استان مازندران و شهر ساری هستند . اگر چنانچه نتوانیم در بعضی از پست ها از بازیکنان بومی استفاده کنیم از بقیه شهر های کشور ، اگر در نهایت و به هر دلیلی نتوانیم مجبوریم از بازیکنان خارجی استفاده کنیم . ولی در کل هدف ما نیست که حتما از بازیکن خارجی استفاده کنیم .

**صحبت پایانی شما ؟

تشکر از شما بخاطر توجهتان به ورزش والیبال و جویا شدن اتفاقات پیرامون تیممان .

 

گفتگو : محمداسدی

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد