دریای ورزش، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با تساوی برابر نساجی مازندران یک گام دیگر به صعود به لیگ برتر نزدیک شد.

به گزارش دریای ورزش، نفت مسجد سلیمان که با ایجاد فاصله ۵ امتیازی نسبت به فجرسپاسی رده دومی با ضریب اطمینان بالا پای به بازی با نساجی گذاشته بود امیدوار بود با پیروزی در این بازی صعود زودهنگام خود به لیگ برتر را قطعی کند، در این بازی تهاجمی وارد زمین شد.

نفت در بازی امروز تقریبا در تمام دقایق بر بازی مسلط بود و اگر خوش شانس بود می توانست روی ضربه ایستگاهی میلاد میداوودی و یا ضربه ای که به تیر دروازه زد دروازه نساجی بازی کند اما در نهایت این تیم در باز کردن دروازه حریف روبروی هواداران پرشور خود ناکام بود و نتوانست دروازه حریف را باز کند.

البته در دقایق پایانی هم نساجی یک فرصت گلزنی روی نقطه کرنر بدست آورد که نتوانست از آن استفاه کند هرچند که به نظر نفت مسجد سلیمان به پیروزی در این بازی نزدیک تر بود و می توانست امروز صعود خود را قطعی کند.

نفت مسجد سلیمان با این نتیجه ۶۴ امتیازی شد و با ۴ امتیاز بیشتر از خونه به خونه تنها ۱ امتیاز تا صعود به لیگ برتر فرصت دارد.

اما نساجی هم با این تساوی حالا امیدوار به دو پیروزی در دو بازی باقی مانده مقابل فجر و راه آهن است و البته باید خوش شانس باشد تا خونه به خونه در بازی های پیش رو امتیاز بدهد. / ورزش ۳

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد