دوشنبه - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶      8526      5544 بازدید   

خزر ورزشی (دریای ورزش) ؛ ویدئو ابراز احساسات ویژه رونالدو در جشن رئال در برنابئو

ویدئو های مشابه

کشتی گیر جویباری و با سابقه قصد ندارد در اردوی تیم ملی کشتی آزاد حاضر شود.

به گزارش دریای ورزش، رضا یزدانی که بعد از المپیک ۲۰۱۶ در هیچ رقابتی روی تشک نرفته، با رفع مصدومیتش قصد داشت امسال در رقابت های انتخابی کشتی بگیرد و شانس خود را برای حضور در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی آزمایش کند.

این آزادکار جویباری که در ۳ دوره قبلی بازی های آسیایی به مدال طلا رسیده؛ به قصد رکوردشکنی و کسب چهارمین مدال طلا در جاکارتا استارت زده بود؛ اما یک اتفاق ناگوار مانع از حضور او در انتخابی تیم ملی شد.

مادربزرگ رضا یزدانی در آستانه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد درگذشت و همین باعث غیبت وی در مرحله نهایی این رقابت ها شد.

این کشتی گیر مشهور به پلنگ جویبار درخواست خود را به شورای فنی ارائه کرد تا شانس مجددی به وی داده شود؛ اما در نهایت این درخواست رد شد.

حالا رضا یزدانی در آستانه ۳۴ سالگی به صورت اختیاری به اردوی تیم ملی کشتی آزاد دعوت می شود؛ اما شانسی برای کشتی گرفتن در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی ندارد.

آزادکار جویباری که از اتفاقات اخیر ناراضی به نظر می رسد، به همین دلیل در اردوی تیم ملی هم حاضر نشده است. با این وضعیت شاید دیگر شاهد حضور رضا یزدانی روی تشک نباشیم و این کشتی گیر با سابقه با همان خاطره تلخ المپیک به کار خود در کشتی پایان دهد./منبع : ورزش۳

دریای ورزش ،  ششمین بازی شهریار هم با شکست به پایان رسید.

به گزارش دریای ورزش ، در هفته ششم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور دو تیم شهریار ساری و پارس جنوبی بوشهر در بوشهر در حالی به مصاف هم رفتند که فصل قبل تا هفته‌های پایانی برای رسیدن به مقامقهرمانی در کورس رقابت بودند و در پایان فصل بوشهری‌های پر مهره قهرمان شدند و ساروی‌های تازه لیگ برتری شده به مقام دوم رسیده بودند، اما امسال شرایط کاملا متفاوت و کفه ترازو به سمت بوشهری‌ها سنگینی می‌کرد و ساروی‌های بحران زده برای باختن با نتیجه‌ای آبرومندانه‌تر مقابل حریفی قرار گرفتند که ملی پوشان زیادی را در اختیار دارد.

این دیدار در پایان با نتیجه ۴ بر صفر به سود بوشهر میزبان به پایان رسید تا ششمین دیدار شهریار با ثبت ششمین شکست تیم بی انگیزه ساروی به پایان رسید تا همچنان بدون امتیاز در قعر جدول لیگ دوازده تیمی جا خوش کرده باشد.

دریای ورزش ، ویدئو خلاصه والیبال ایران ۲ – صربستان ۳ (لیگ ملت ها)

منبع : ورزش ۳

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ 0 1166 بازدید  
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ 0 1454 بازدید  
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ 0 1448 بازدید