جمعه - ۲۶ خرداد ۱۳۹۶      9085      10435 بازدید   

ویدئو های مشابه

دریای ورزش : لیگ برتر فوتبال کشور در این فصل برای ما مازنی ها رنگ و بوی دیگری به خود گرفته و با صعود نساجی به لیگ برتر همه نگاهها به این تیم معطوف شده است، ازین رو با یکی از بازیکنان سابق تیم نساجی و پیشکسوت فوتبال استان گفتگویی انجام دادیم که شما را به خواندنش دعوت میکنیم

حسین یزدانی در گفتگو با خبرنگار دریای ورزش در ساری گفت : نساجی شناسنامه فوتبال مازندران است و باصعودش به لیگ برتر بار دیگر مازندران را صاحب تیمی در سطح اول فوتبال کشور کرده است.همه ما فوتبالی ها امیدواریم نساجی بتواند نتایج خوب و قابل قبولی را کسب کند و بار دیگر فوتبال ایران شاهد تیم خوبی مانند شموشک از مازندران باشند

یزدانی در ادامه گفت : انشالله تیم های دیگری از مازندران هم بتوانند در سطح اول فوتبال کشور فعالیت کنند و احیا شوند، فوتبال ساری که پتانسیل بالایی دارد و همچنین در غرب استان شموشک مرحوم درویش بار دیگر احیا شود و واقعا حیف هست که در غرب استان تیمی نداریم.

بازیکن سابق نساجی افزود : جواد نکونام نشان داده است که راه و رسم مربیگری را خوب میشناسد و میتواند با نساجی سال خوبی را رقم بزند . او در عین جوانی بسیار باتجربه است و فوتبالش در لالیگا توانسته از او مربی ای باتجربه بسازد.

حسین یزدانی در پایان گفت : امیدوارم با حمایت همه جانبه مسئولین از نساجی و همدلی همه ما بتوانیم فصل خوبی را در لیگ پشت سربگذاریم و ضمن اطمینان از بقا در لیگ حتی برای کسب سهمیه در آسیا بجنگیم.

کاپیتان تیم ملی شمشیربازی ایران از رسیدن به جمع ۸ نفر برتر آسیا بازماند.

به گزارش دریای ورزش، مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا این روزها در تایلند در حال پیگیری است که مجتبی عابدینی ملی پوش باتجربه کشورمان در بخش انفرادی امروز مقابل حریفانش قرار گرفت.

عابدینی برای رسیدن به جمع ۸ شمشیرباز برتر با حریفی از کره جنوبی مبارزه کرد و در یک مسابقه جنجالی ۱۵ بر ۱۱ شکست خورد.در اواسط این مسابقه عابدینی و سرمربی تیم ملی به نحوه قضاوت داور اعتراض داشتند که در پایان بازی هم ادامه داشت.در نهایت اعتراضات ایران جواب نداد و با امتیازاتی که داوران به “گو” از کره جنوبی نفر اول رنکینگ جهانی دادند، مجتبی عابدینی در ۱۶ نفر برتر آسیا، ۱۵ بر ۱۱باخت تا دستش به مدال انفرادی قاره کهن نرسد.

کشتی گیر جویباری و با سابقه قصد ندارد در اردوی تیم ملی کشتی آزاد حاضر شود.

به گزارش دریای ورزش، رضا یزدانی که بعد از المپیک ۲۰۱۶ در هیچ رقابتی روی تشک نرفته، با رفع مصدومیتش قصد داشت امسال در رقابت های انتخابی کشتی بگیرد و شانس خود را برای حضور در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی آزمایش کند.

این آزادکار جویباری که در ۳ دوره قبلی بازی های آسیایی به مدال طلا رسیده؛ به قصد رکوردشکنی و کسب چهارمین مدال طلا در جاکارتا استارت زده بود؛ اما یک اتفاق ناگوار مانع از حضور او در انتخابی تیم ملی شد.

مادربزرگ رضا یزدانی در آستانه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد درگذشت و همین باعث غیبت وی در مرحله نهایی این رقابت ها شد.

این کشتی گیر مشهور به پلنگ جویبار درخواست خود را به شورای فنی ارائه کرد تا شانس مجددی به وی داده شود؛ اما در نهایت این درخواست رد شد.

حالا رضا یزدانی در آستانه ۳۴ سالگی به صورت اختیاری به اردوی تیم ملی کشتی آزاد دعوت می شود؛ اما شانسی برای کشتی گرفتن در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی ندارد.

آزادکار جویباری که از اتفاقات اخیر ناراضی به نظر می رسد، به همین دلیل در اردوی تیم ملی هم حاضر نشده است. با این وضعیت شاید دیگر شاهد حضور رضا یزدانی روی تشک نباشیم و این کشتی گیر با سابقه با همان خاطره تلخ المپیک به کار خود در کشتی پایان دهد./منبع : ورزش۳

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ 0 1165 بازدید  
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ 0 1453 بازدید  
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ 0 1447 بازدید