ویدئو های مشابه

دریای ورزش : لیگ برتر فوتبال کشور در این فصل برای ما مازنی ها رنگ و بوی دیگری به خود گرفته و با صعود نساجی به لیگ برتر همه نگاهها به این تیم معطوف شده است، ازین رو با یکی از بازیکنان سابق تیم نساجی و پیشکسوت فوتبال استان گفتگویی انجام دادیم که شما را به خواندنش دعوت میکنیم

حسین یزدانی در گفتگو با خبرنگار دریای ورزش در ساری گفت : نساجی شناسنامه فوتبال مازندران است و باصعودش به لیگ برتر بار دیگر مازندران را صاحب تیمی در سطح اول فوتبال کشور کرده است.همه ما فوتبالی ها امیدواریم نساجی بتواند نتایج خوب و قابل قبولی را کسب کند و بار دیگر فوتبال ایران شاهد تیم خوبی مانند شموشک از مازندران باشند

یزدانی در ادامه گفت : انشالله تیم های دیگری از مازندران هم بتوانند در سطح اول فوتبال کشور فعالیت کنند و احیا شوند، فوتبال ساری که پتانسیل بالایی دارد و همچنین در غرب استان شموشک مرحوم درویش بار دیگر احیا شود و واقعا حیف هست که در غرب استان تیمی نداریم.

بازیکن سابق نساجی افزود : جواد نکونام نشان داده است که راه و رسم مربیگری را خوب میشناسد و میتواند با نساجی سال خوبی را رقم بزند . او در عین جوانی بسیار باتجربه است و فوتبالش در لالیگا توانسته از او مربی ای باتجربه بسازد.

حسین یزدانی در پایان گفت : امیدوارم با حمایت همه جانبه مسئولین از نساجی و همدلی همه ما بتوانیم فصل خوبی را در لیگ پشت سربگذاریم و ضمن اطمینان از بقا در لیگ حتی برای کسب سهمیه در آسیا بجنگیم.

کاپیتان تیم ملی شمشیربازی ایران از رسیدن به جمع ۸ نفر برتر آسیا بازماند.

به گزارش دریای ورزش، مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا این روزها در تایلند در حال پیگیری است که مجتبی عابدینی ملی پوش باتجربه کشورمان در بخش انفرادی امروز مقابل حریفانش قرار گرفت.

عابدینی برای رسیدن به جمع ۸ شمشیرباز برتر با حریفی از کره جنوبی مبارزه کرد و در یک مسابقه جنجالی ۱۵ بر ۱۱ شکست خورد.در اواسط این مسابقه عابدینی و سرمربی تیم ملی به نحوه قضاوت داور اعتراض داشتند که در پایان بازی هم ادامه داشت.در نهایت اعتراضات ایران جواب نداد و با امتیازاتی که داوران به “گو” از کره جنوبی نفر اول رنکینگ جهانی دادند، مجتبی عابدینی در ۱۶ نفر برتر آسیا، ۱۵ بر ۱۱باخت تا دستش به مدال انفرادی قاره کهن نرسد.

به گزارش دریای ورزش، مرحله پایانی مسابقات انتخابی مردان هوگوپوش کشورمان برای شرکت در بازیهای اسیایی جاکارتا روز پنجشنبه – ۳۱ خردادماه در ۳ وزن ۶۳-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم با حضور ۱۱ تکواندوکار در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

مازندران در مرحله نخست ۶ تکواندوکار را راهی انتخابی کرد که محمدحسن پلنگ افکن و حمیدرضا هادیان را برای حضور در انتخابی نهایی از دست داد.

حالا فرزان عاشورزاده به دلیل عملکرد مطلوب در قهرمانی آسیایی و کسب مدال نقره اولین سهمیه حضور در جاکارتا را برای مازندران بدست آورد. سروش احمدی و احمد محمدی ۲ تکواندوکار دیگر از مازندران هستند که در ۲ وزن شرایط انتخابی دارند تا علاوه بر عاشورزاده سهم مازندران از ۳ وزن انتخابی باقی مانده برای حضور در بازیهای آسیایی مشخص شود.

اما ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم استان برای شرکت در مرحله دوم مسابقات گرندپری که ۱۹ تا ۲۱ مردادماه در “مسکو” روسیه برگزار می‌شود در نظر گرفته شد همچنین آرمین هادی‌پور برای وزن ۵۸- کیلوگرم که اعلام اسامی دیگر هوگوپوشان کشورمان در این رقابت‌ها به پس از مبارزات انتخابی موکول شده است.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی می‌باشد.

گفتنی است؛ هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از ۲۸ مردادماه تا یکم شهریورماه در “جاکارتا” اندونزی برگزار میشود

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ 0 1195 بازدید  
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ 0 1483 بازدید  
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ 0 1477 بازدید