دریای ورزش، سرمربی میلان پیروزی دیرهنگام تیمش مقابل جنوا را مقدمه‌ای بر بازی خوب مقابل آرسنال در لیگ اروپا دانست.

به گزارش دریای ورزش، جنارو گتوسو، سرمربی میلان پس از برتری دیرهنگام تیمش مقابل جنوا در هفته جاری رقابت‌های سری A، این پیروزی را مقدمه‌ای برای حمله و برتری مقابل آرسنال در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ اروپا دانست.

او گفت: واقعا نگران بودم و می‌خواستمببینم واکنش بازیکنانم بعد از باخت مقابل آرسنال چیست. واقعا جواب خوبی گرفتم. باید به جنوا تبریک بگویم چون واقعا برای ما مشکل‌ساز شد. با شخصیت بازی کردیم، توپ را به خوبی و بدون ترس به گردش درآوردیم و از این جهت قابل تحسین هستیم. اگر به جدول نگاه کنید، می‌بینید شاهکار کرده‌ایم. هنوز ۱۱ بازی مانده که از این تعداد ۷ رقابت خانگی خواهد بود. در حال حاضر بیش‌تر بازیکنان من  به فرم مطلوب خودشان رسیده‌اند.

او در ادامه افزود: خوشحالم که آندره سیلوا اولین گل خودش را به ثمر رساند. به تن کردن این پیراهن بزرگ به حد کافی سخت است؛ مخصوصا  اگر جوان هم باشید. با این حال باید سخت تلاش کنیم و به پیشرفت ادامه دهیم. شایعات زیادی در مورد شرایط فیزیکی تیم مقابل آرسنال شنیدم اما باور دارم در آن بازی رویکرد ما غلط بود و فضای زیادی به رقیب دادیم. حالا با این پیروزی کاملا شاداب به جنگ آرسنال می‌رویم و رقیب را در خانه خودش به مبارزه می‌طلبیم.کالینیچ شم گلزنی خوبی ندارد اما بازیکن باتکنیک و قدرتمندی است. / تسنیم

  • پرینت از این پست پرینت از این پست
  • مطالب مرتبط

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد