امروز

یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۲:۲۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: به جز علی شجاعی سه بازیکن دیگر برای پاره‌ای از توضیحات به باشگاه فراخوانده شدند.

به گزارش دریای ورزش“، علی امیری که در محل فدراسیون فوتبال حضور پیدا کرده بود، در خصوص دلایل حضورش اظهار داشت: من برای ثبت‌نام در انتخابات نیامده ام و فرم‌هایی را که باید پر می‌کردیم، تحویل دادیم، اما برای یک کار اداری در اینجا حاضر شدم، ضمن آنکه برای کسانی که در انتخابات شرکت می کنند آرزوی موفقیت دارم.

وی با اشاره به نتایج ضعیف نساجی در دو بازی گذشته، عنوان کرد: نساجی تیم پرطرفداری است و توقعات از این تیم بالا است و کوچک‌ترین حرکتی زیر ذره‌بین قرار می‌گیرد. متأسفانه در دو بازی گذشته ما نتایج خوبی کسب نکردیم و روز گذشته هم نشستی در این باره در حضور مالک باشگاه داشتیم. امیدوارم در بازی با پارس جنوبی ضمن کسب پیروزی، از شرایط فعلی خارج شده، ضمن آنکه تمهیدات لازم را انجام داده‌ایم و از چند روانشناس نخبه استفاده کرده‌ایم تا از این وضعیت خارج شویم. نمی‌خواهم اسم این شرایط را بحران بگذارم، ولی امیدوارم با پیروزی در بازی جمعه، روند نزولی نساجی به پایان برسد.

مدیرعامل باشگاه نساجی در پاسخ به این سؤال که اگر تیم جمعه سه امتیاز را کسب نکند، مهاجری در خطر قرار می گیرد و آیا اولتیماتومی به وی داده شده است یا خیر،‌ تصریح کرد: نمی‌شود گفت به او اولتیماتوم داده‌ایم، ولی گلایه‌ها را به او منتقل کردیم. اینکه بگوییم بازی جمعه آخرین فرصت مهاجری است، درست نیست. به هر حال ما برخی چیزها در چشم‌مان هست و می‌دانیم نیم‌فصل اول تیم حتی پول آب‌معدنی هم نداشت، ولی تیم کار خود را انجام می‌داد. من روز گذشته به مهاجری هم گفتم من حامی او و بازیکنان هستم و هر تصمیمی که وی بگیرد حمایت خواهم کرد، ضمن آنکه این مربی اعتقاد داشت چند بازیکن را کنار بگذاریم و ما هم این تصمیم را پذیرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: او علی شجاعی را دراختیار باشگاه قرار داده، چون معتقد است این بازیکن بعد از بازگشت از اردوی تیم امید نگاه بالا به پایین نسبت به تیم دارد، از همین رو ساعت ۳ امروز جلسه‌ای داریم و صحبت‌های لازم را به او منتقل می‌کنیم و کمیته انضباطی در خصوص وی تصمیم خواهد گرفت. اگر ما نشستی برگزار می‌کنیم، برای این است که به بازیکن تلنگر زده شود. شجاعی با باشگاه نساجی تا اردیبهشت ماه قرارداد دارد و باید با جان و دلش کار کند و اگر غیر از این باشد، شدیداً با او برخورد خواهیم کرد.

مدیرعامل نساجی با تأکید بر اینکه علاوه بر شجاعی، سه بازیکن دیگر نیز به باشگاه فراخوانده شدند، گفت: نمی‌خواهم اسمی از این بازیکنان ببرم، چون به هر حال آنها به کمیته انضباطی دعوت نشده و فقط می‌آیند که ما با آنها صحبت کنیم. بازیکنانی که جذب شده‌اند توقعات را برآورده نکردند، ولی امروز دو بازیکن و فردا نیز یک بازیکن دیگر در باشگاه حضور پیدا خواهند کرد.

امیری در پاسخ به این سؤال که آیا در پست دروازه‌بانی کسی به باشگاه فراخوانده شده یا خیر، گفت: این موضوع درست نیست و ما در همه پست‌ها بازیکنان را دعوت کرده‌ایم، اما دروازه‌بان در بین آنها وجود ندارد. / فارس

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی