امروز

سه شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۰:۲۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“، سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت:من از مردم خوب مازندران عذر‌خواهی می‌کنم چون اصلا در فلسفه من نیست که بخواهیم وقت کشی کنیم.

به گزارش دریای ورزش“،  سیروس پورموسوی بعد از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم در یک بازی بیرون از خانه ۳ امتیاز خوب از تیم خوب نساجی گرفتیم. من از مردم خوب مازندران عذر‌خواهی می‌کنم چون اصلا در فلسفه من نیست که بخواهیم وقت کشی کنیم.

وی افزود: شما دیدید که دو بازیکن ما به زمین افتاد و هر دو نفر تعویض شدند. چون نساجی رو به توپهای بلند اورده بود ما کمی عقب رفتیم ولی خدا را شکر که ۳ امتیاز خوب کسب کنیم.

وی در خصوص داوری این بازی گفت: چون نساجی در بازی های قبل لطمه خورده بود یک مقدار این تیم با هیجان و استرس بیشتر کار دنبال می‌شد. فکر نمی کنم داوری مشکلی داشت و فقط یک صحنه به داور در مورد تمارض بازیکن حریف اعتراض کردم و گفتم باید به بازیکن حریف اخطار بدهد. بازیکنان نساجی کمی انیمیشینی خود را به زمین می‌انداختند ولی در کل داوری مشکلی نداشت.

پورموسوی تاکید کرد: از نظر من داور بازی مسابقه را مدیریت کرد و می‌توانست در خیلی از صحنه‌ها به بازیکنان اخطار بدهد ولی همانطور که اشاره کردم داوری روی بازی اثر نداشت.

یکی از خبرنگاران گفت؛ ما فیلمی داریم که یکی از اعضای کادر فنی شما در ۴ گوشه زمین یک بطری آب به چهارگوشه زمین و دروازه ها ریخت و آیا او از این موضوع اطلاع دارد یا خیر عنوان کرد: من روحم از این موضوع اطلاع ندارم. شما هر کسی که هست را به من معرفی کنید. شما به عنوان رسانه این حق را دارید که پیگیری کنید ولی من روحم از این موضوع خبر ندارد.

سرمربی نفت آبادان در خصوص بازیکنان بومی تیمش گفت: ما ۸۵ درصد از نیروهای بومی استفاده می‌کنیم. دروازه‌بان تیم ما و حنفی غیربومی هستند ولی بقیه بازیکنان ما همان بازیکنان سال گذشته و بومی هستند.

پورموسوی در خصوص اینکه در طول بازی جدال لفظی زیادی داشت عنوان کرد: چون بازی هیجان داشت من هم با هیجان گفتم که بازیکن ما مصدوم است و او باید بیرون بیاید وگرنه به هیچکسی بی احترامی نکردم.یک لحظه مجبور شدم به داخل زمین بروم چون اگر داور بازی را شروع می‌کرد نمی‌توانستیم تعویض خودمان را انجام بدهیم.

وی با اشاره به دلایل موفقیت نفت  آبادان عنوان کرد: فاکتور اول همدلی مجموعه باشگاه نفت آبادان و اعضای هیات مدیره و بازیکنان و کادر فنی است. فاکتور دوم هم حضور بازیکنان بومی و غیر بومی است که باعث شد یک تیم خوب و صمیمی را در کنار یکدیگر تشکیل بدهیم.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی