امروز

شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۱:۵۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  رئيس هيات سواركارى استان مازندران گفت:در طى يكسال گذشته ساختار هيات شهرستانها را مطابق با پتانسيل موجود در حوزه شهرى و ورزشى مرتبط با این رشته بررسی و نفرات را معرفی کردیم .

به گزارش دریای ورزش“،  كولائيان رئيس هيات سواركارى استان مازندران در خصوص برنامه ها و عملكرد خود در اين يكسال اخیر بیان داشت : برنامه های ورزشی و آموزشی برای رشته ورزشی سوارکاری دراستان از آنجایی که پیش بینی میکردیم امسال با کاهش پاندمی کرونا مواجه باشیم.برنامه ریزیهای خوبی برای برگزاری کلاسها و مسابقات مختلف انجام داده بودیم که متاسفانه تنها موفق شدیم درصد کمی از آن را اجرایی کنیم.

‎در طی یکسال گذشته ساختار هیات شهرستانها را مطابق با پتانسیل موجود در حوزه شهری و ورزشی مرتبط با این رشته بررسی و نفرات را معرفی کردیم سه مسابقه پرش با اسب و ۳دوره کلاس مربیگری و یک کارگاه آموزشی با حضور مدرسین فدراسیون سوارکاری در مازندران برگزار کردیم البته اگر وضعیت استان شرایطش محیا بود آمادگی برگزاری بسیاری از رویدادها رو داشتیم.
‎هیات سوارکاری استان با همت کمیته آموزش استان برنامه هایی را به صورت زنده در صفحه اینستاگرام سوارکاری استان مازندران با بهترینهای این رشته در کشور برای ارتقا سطح علمی علاقمندان برگزار کرده که خداروشکر مورد توجه ورزشکاران و مربیان و دوستداران این رشته قرار گرفته و این روند به همین شکل ادامه خواهد داشت .
‎وى ادامه داد : ما با وجود شرایط کرونا هیات را تعطیل نکردیم و پیگیر امورات این رشته ورزشی در سطح استان هستیم و به شخصه دغدغه خودم بحث تغذیه اسبهای باشگاه های مجوزدار هست که تا به الان هم مکاتبات لازمه در این خصوص صورت گرفته و انشالله به سرانجام خواهدرسید .

كولائيان در انتها گفت : از ریاست محترم فدراسیون سوارکاری جناب دکتر خلیلی و مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان مازندران جناب دکتر رنگرز و تمامی همکارانم در هیات سوارکاری استان و شهرستانها که این رشته ورزشی را حمایت کردند تشکر میکنم .

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی