امروز

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳

  ساعت

۲۰:۰۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“، مدعی وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد گفت: اخیرا تیم‌های منتخب‌مان به دو سه تورنمنت اعزام شدند که فکر می‌کردم بعد از اینکه امیدهای جهان را از دست داده‌ام، شاید من را به یکی از آنها اعزام کنند اما فراموشم کردند.

به گزارش دریای ورزش“، علی سوادکوهی در مورد وضعیتش برای حضور در جام بین‌المللی تختی اظهار داشت: در حال تمرین هستم و خودم را برای شرکت در این رقابت‌ها آماده می‌کنم.

وی که چندی پیش به دلیل عدم صدور ویزایش حضور در مسابقات امیدهای جهان را از دست داد، در مورد اینکه چرا قصد دارد در وزن غیر المپیکی جام تختی کشتی بگیرد،‌ خاطرنشان کرد: من بعد از اینکه به مسابقات امیدهای جهان نرفتم، روحیه خوبی نداشتم و به همین دلیل یک مدت از تمرین دور شدم. زمانی که دوباره استارت زدم، دیگر دیر شده بود و وقتی با مربی‌ام مشورت کردم گفت اگر بخواهی در ۷۴ کیلوگرم کشتی بگیری، در این مدت نمی‌توانی همزمان در رژیم غذایی باشی و از نظر قدرت و آمادگی هم به شرایط مورد نظر برسی، به همین دلیل تصمیم گرفتم در جام تختی در همان وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی بگیرم و بعد از آن به ۷۴ کیلوگرم بیایم.

این کشتی‌گیر تاکید کرد: در این زمینه با کادرفنی تیم ملی صحبت خواهم کرد. روحیه‌ام یک مدت اصلا خوب نبود، اما آن اتفاقات را سعی می‌کنم فراموش کنم و اکنون وضعیت خوبی دارم و باقدرت می‌آیم. دوبنده تیم ملی را می‌خواهم.

سوادکوهی در مورد حضورش در لیگ گفت: من سرباز هستم و به همین دلیل پول مناسبی از پاس نگرفتم. بعد هم به این دلیل که می‌خواستم در جام تختی کشتی‌های خوبی بگیرم در باشگاه‌های جهان کشتی نگرفتم. در این بین دو سه تورنمنت بود که فکر می‌کردم بعد از اینکه امیدهای جهان را از دست داده‌ام، شاید من را به یکی از آنها اعزام کنند اما فراموشم کردند. / تسنیم

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی