امروز

چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۷:۱۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  امیر حسین زارع : مدال المپیکم را کنار گذاشتم و منتظر اتفاق‌های جدیدم ،  حریف همیشه هست، من کشتی خودم را می‌گیرم .

 به گزارش دریای ورزش“،  نفر سوم سنگین وزن کشتی آزاد المپیک توکیو گفت: المپیک تجربه بزرگی بود و به یک سری از اشتباهاتم در توکیو پی بردم و سعی کردم آنها را برطرف کنم.
امیرحسین زارع  اظهار داشت: خداراشکر شرایط همه خوب است. اردوی تیم ملی برای شرکت در جهانی در شرایطی آغاز شد که میزان آمادگی قبلی ما مد نظر قرار گرفته شد و تمریناتی برای افزایش آمادگی ما در دستور کار قرار گرفت.وی در پاسخ به این سوال که آیا از حال و هوای مدال المپیک درآمده است؟، گفت: قبلا هم گفتم المپیک و توکیو با هر اتفاق خوب و بدی که برایم افتاد تمام شد، نمی‌گویم فراموش کردم اما مدالم را کنار گذاشتم و از فردای آن روز منتظر اتفاق‌های جدید هستم.

زارع تاکید کرد: به مسابقات جهانی نروژ امیدوارم، هر مسابقه جدید، برایم شروع یک کار تازه است و فقط به مسابقات پیش رو فکر می‌کنم.

این جوان ۲۱ ساله آملی در مورد حضور پدرومادرش در آخرین روز اردوی تیم ملی پیش از اعزام به نروژ گفت: آخرین روز اردو بود و خانواده‌های مان با هماهنگی به خانه کشتی آمدند. مادرم غذای محلی که خیلی دوستش دارم را درست کرده بود. آنها را یک ماهی بود که ندیده بودم، دیدار با مادر و پدرم انرژی مضاعفی به من داد. امیدوارم از این جهانی با دست پر برگردم و دل مردم و همچنین پدر و مادرم را شاد کنم.

قهرمان جوانان جهان در مورد حریفان سرشناسش که به جهانی نروژ خواهند آمد، تصریح کرد: اینطور که شنیده‌ام هم طاها آکگول و هم گنو پتریاشویلی می‌آیند، البته خیلی وضعیت حریفانم را پیگیری نکردم، همیشه حریف هست، اما من به دنبال موفقیت هستم، می‌روم که کشتی خودم را بگیرم و به مدال طلا برسم. هر کسی که هست از اولین تا آخرین کشتی‌ام، برای رسیدن به نتیجه دلخواه تلاش خواهم کرد.

زارع با تاکید بر اینکه از اشتباهاتش در المپیک درس گرفته، در خاتمه گفت: المپیک تجربه بزرگی بود و به یک سری از اشتباهاتم در توکیو پی بردم و سعی کردم آنها را برطرف کنم و در نروژ جبران کنم. المپیک تجربه قشنگی برایم بود. امیدوارم با طلا برگردم. / تسنیم

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی