امروز

سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۳:۳۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“، دارنده مدال طلای کشتی آزاد قهرمانی جهان گفت: هادی عامل در گزارش ها لقب پلنگ جویبار را به من داد و مردم هم از آن استقبال کردند.

به گزارش دریای ورزش“، رضا یزدانی در مورد اینکه لقب «پلنگ جویبار» از کجا نشأت گرفته است، اظهار داشت: تازه در لیگ برای جویبار کشتی می گرفتم، استارت کشتی های خوبم در وزن ۸۴ کیلوگرم بود، روی دور برد افتاده بودم. یادم هست هادی عامل در گزارش ها این لقب را به من داد و مردم هم از آن استقبال کردند.

قهرمان کشتی آزاد در مورد کسب مدال طلای مسابقات جهانی ۲۰۱۱ تاکید کرد: سال قبل از المپیک توانستم روی سکوی اول دنیا بایستم. خوشحال بودم که به هدفم رسیده ام و ناکامی های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ که طلا نگرفته بودم، را جبران کرده ام. احساس می کردم یک راهی را رفته و به طلای المپیک نزدیک شده ام و این خوشحالی من را دوچندان می کرد و من را به هدفم نزدیک تر. احساس خوبی داشتم و سعی کردم همان راه را ادامه دهم و خودم را به المپیک ۲۰۱۲ لندن برسانم.

وی در مورد شکست گادیسوف در دور اول بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن تصریح کرد: کشتی با گادیسوف کشتی بسیار سختی برایم بود. تایم اول را خیلی محتاط شروع کردم و او به پوئن رسید، تایم اول باختم اما دو تایم دیگر سعی کردم شروع کننده من باشم و کشتی را با فنونی که اجرا کردم، بردم.

یزدانی درباره مصدومیت در المپیک گفت: کشتی بعدی با قرقیز بود که آسیب دیدگی ام از آنجا شروع شد. هیچ وقت این را نگفته بودم. یک مقدار احساس می کنم داور در تایم دوم زود سوت زد و یا اینکه من متوجه نشدم، این باعث شد کشتی گیر قرقیز به پایم برسد درحالیکه من گارد نگرفته بودم. آنجا پایم آسیب دید و احساس درد داشتم. کشتی تمام شد و کشتی سوم با حریف اوکراینی یک لحظه بیرون تشک از شانس بدم روی پای آسیب دیده ام فشار زیادی وارد شد و حریفم روی پایم افتاد و همین باعث شد رباطم کامل پاره شود./ فارس

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی