امروز

دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۰:۰۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  زهرا شیدایی هوگوپوش مازندرانی برای حضور در اولین دوره مسابقات آزاد قهرمانی جهان زنان ۲۰۲۱، بامداد دوشنبه – یکم آذرماه راهی “ریاض” عربستان می‌شود.

به گزارش دریای ورزش“،   اولین دوره مسابقات آزاد قهرمانی جهان تکواندو زنان ۲۰۲۱ (۴G)، روزهای چهارم تا ششم آذرماه (۲۵ تا ۲۷ نوامبر) به میزبانی “ریاض” عربستان برگزار می‌شود.

زهرا شیدایی تکواندوکار مازندرانی اهل جویبار و عضو تیم ملی در وزن ۵۳- کیلوگرم برای حضور در این رقابتها عازم ریاض میشود و در روز دوم ۵ آذر ماه مبارزات خود را پیگیری میکند.

تیم ملی تکواندو زنان کشورمان ساعت ۰۰:۵۰ بامداد روز دوشنبه – یکم آذرماه تهران را به مقصد “دبی” ترک می‌کنند و پس از آن ساعت ۷:۱۵ راهی “ریاض” می‌شوند.

ترکیب تیم ملی تکواندو زنان در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

وزن ۴۶- کیلوگرم: سعیده نصیری
وزن ۵۳- کیلوگرم: غزل سلطانی
وزن ۵۷- کیلوگرم: ناهید کیانی و زهرا شیدایی
وزن ۶۲- کیلوگرم: کوثر اساسه و نرگس میرنوراللهی
وزن ۷۳- کیلوگرم: ملیکا میرحسینی
وزن ۷۳+ کیلوگرم: زینب اسماعیلی

هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی به عنوان مربی است.

براساس برنامه اعلامی، جلسه سرپرستان و مراسم قرعه‌کشی روز سه‌شنبه – دوم آذرماه ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ (به وقت تهران) انجام می‌شود.

رقابت‌های روز اول (پنجشنبه – چهارم آذرماه) در اوزان ۴۶-، ۶۲- و ۷۳+ کیلوگرم برگزار می‌شود؛ مرحله مقدماتی ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ انجام خواهد شد، افتتاحیه این مسابقات ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۵:۳۰ است و پس از آن از ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰ ادامه مسابقات در مراحل مقدماتی و نیمه‌نهایی پیگیری می‌شود؛ فینال تمامی اوزان روز پایانی برگزار خواهد شد.

*نمایندگان ایران در روز اول: سعیده نصیری – کوثر اساسه – نرگس میرنوراللهی – زینب اسماعیلی

مسابقات روز دوم (جمعه – پنجم آذرماه) در اوزان ۴۹-، ۵۷- و ۷۳- انجام خواهد شد؛ رقابت‌ها از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ تا ۱۹:۳۰ برگزار می‌شود.

*نمایندگان ایران در روز دوم: ناهید کیانی – زهرا شیدایی – ملیکا میرحسینی

مسابقات روز سوم و پایانی (شنبه – ششم آذرماه) در اوزان ۵۳- و ۶۷- کیلوگرم برگزار خواهد شد که رقابت‌ها این روز از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰ پیگیری می‌شود؛ مبارزات فینال تمامی اوزان این رویداد نیز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ انجام خواهد شد.

*نماینده ایران در روز سوم و پایانی: غزل سلطانی

مسابقات آزاد قهرمانی جهان تکواندو زنان ۲۰۲۱، ۴G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی