امروز

چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۸:۵۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  کمیسیون ماده ۵ ورزش و جوانان مازندران با انتقال تیم فوتبال خونه به خونه مازندران مخالفت کرد.

به گزارش دریای ورزش“،  به درخواست مالک تیم فوتبال خونه به خونه بابل برای واگذاری این تیم، جلسه کمیسیون ماده ۵ اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد و اعضا با بررسی این درخواست، نظر قاطع خود را در مخالفت با انتقال تیم فوق الذکر به استان دیگر اعلام کردند.

در صورتجلسه کمیسیون ماده ۵ که نظرات کارشناسانه اعضا در آن اخذ شد، آمده است؛
با توجه به خواستگاه مردمی و پایگاه اجتماعی این تیم که در پی چند سال فعالیت و حمایت های همه جانبه اقشار مختلف در شهرستان و استان بوجود امد، انتقال و فروش این تیم قابل پذیرش نیست.

همچنین اعضای کمیسیون ماده ۵ اداره کل ورزش و جوانان با تاکید بر وجود ظرفیت های استانی و شهرستانی برای حمایت از تیم، از همه مسئولان، شخصیت ها و چهره های تاثیرگذار محلی ، درخواست کردند با توجه به خواست مردم شهرستان بابل برای حفظ این تیم، از تمام امکانات موجود برای ماندن سهمیه در بابل استفاده نمایند.

با توجه به سیاست های حمایتی دستگاه ورزش مازندران از تیم های استان و با احترام به حق مالکیت خصوصی این تیم ها، اعتقاد بر اینست که مالک معنوی همه ی تیم های ورزشی مردم هستند و و بارها مسئولان ارشد ورزش و جوانان مازندران، درباره انتقال و واگذاری تیم های استان به مناطق دیگر صراحتا مخالفت کردند و بر حمایت ها بر حفظ آن تاکید داشتند.

شایان ذکر است؛ در پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۵ تیر، نامه رسمی درخواست انتقال تیم خونه به خونه در اداره کل ورزش و جوانان واصل گردید و بلافاصله عصر چهارشنبه با حضور اعضا، کمیسیون ماده ۵ ورزش و جوانان تشکیل شد.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی