امروز

دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۱:۴۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“، مهاجم تیم فوتبال امید ایران گفت: شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانیم مدت زیادی در کنار هم باشیم؛ امیدوارم این هماهنگی در اردوی آخر ایجاد شود.

به گزارش دریای ورزش“، اللهیار صیادمنش درباره عدم اجازه باشگاه استانبول اسپور به او برای باقی ماندن در اردوی تیم امید جهت بازی برابر تیم امید قطر اظهار داشت: خوشحالم که بعد از مدت‌ها به تیم المپیک اضافه شدم و در کنار بچه‌ها بودم. ۲ مسابقه برابر اندونزی انجام دادیم که متاسفانه نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم. البته فکر می‌کنم بچه‌ها به هماهنگی بیشتری نیاز دارند و شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانیم مدت زیادی در کنار هم باشیم. امیدوارم این هماهنگی در اردوی آخر ایجاد شود. بچه‌ها و کادر انگیزه زیادی دارند و همه با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند. امیدوارم بتوانیم تا شروع مسابقات به هماهنگی و آمادگی لازم برسیم.

مهاجم تیم المپیک اضافه کرد: بازی با قطر  می‌تواند مسابقه بسیار خوبی برای تیم ما باشد. البته باشگاه استانبول اسپور با حضور من در این مسابقه مخالفت کرده چون خارج از زمان فیفا دی برگزار ‌میشود همچنین بازی‌های حساسی در پیش داریم و از من خواستند طبق برنامه قبلی به باشگاه برگردم. امیدوارم بچه‌ها در این بازی هم موفق باشند و در اردوهای بعدی باز هم به تیم اضافه شوم. / ایرنا

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی