امروز

پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۲:۲۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: رشته فریزبی در این استان به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار ورزش همگانی مورد حمایت قرار می گیرد.

به گزارش دریای ورزش“،  حسین بریمانی امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه لیگ ملی دیسک طلایی فریزبی که با حضور استانهای کشور برگزار شد، ضمن خیرمقدم به ورزشکاران، داوران، مربیان و قدردانی از تلاش های فدراسیون، رئیس انجمن فریزبی و رئیس، دبیر و مسئول کمیته فریزبی هیئت ورزش های همگانی استان مازندان در برگزاری این رویداد ورزشی اظهار داشت: رشته فریزبی از رشته های ورزشی مفرح و نشاط آور ورزش همگانی به شمار می رود که باید بیش از پیش حمایت شود.
وی گفت: استان مازندران علاوه بر اینکه قطب نخست کشور در بعد ورزش قهرمانی به شمار می رود، با توجه به جمعیت استان نیز با همکاری هیئت های شهرستانی و نهادهای مختلف متولی در بخش همگانی نیز وضعیت مناسبی دارد.
معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با بیان اینکه هیات ورزش های همگانی این استان فعالیت های خوبی در کمیته های مختلف داشته و چندین سال است که از هیئت های برتر به شمار می رود، بیان کرد: در رشته فریزبی نیز خوشبختانه با همت مسئول کمیته فریزبی جزء رنگینگ برتر کشور بوده ایم و با توجه به اینکه رشته مفرح و با نشاطی است بدون شک می توان آن را در یک برنامه ریزی مشترک بین اداره کل ورزش و هیئت ورزشهای همگانی استان مازندران توسعه داد.
وی گفت: رشته فریزبی را در اداره کل ورزش و جوانان مورد حمایت قرار می دهیم تا این رشته ورزشی نیز همانند سایر رشته های ورزشی در کشور به جایگاه مطلوب خود برسد.
دبیر هیئت ورزش های همگانی استان مازندران نیز در حاشیه این مراسم با قدردانی از حمایت های اداره کل ورزش و جوانان این استان، رئیس هیئت و تمام دست اندرکاران به ویژه امید فرتاش مسئول کمیته فریزبی این هیئت برای برگزاری این مراسم ورزشی اظهار داشت: مسابقات لیگ ملی دیسک طلایی فریزبی امروز هفتم آذرماه ۱۴۰۰ به میزبانی این استان و شهرساری در مجموعه فرهنگی پردیس ناجا آغاز شده است.
سیدحسام پیوسته افزود: این مسابقات به مدت دو روز ادامه دارد و پس از پایان رقابت ها در عصر روز دوشنبه هشتم آذرماه در حضور مسئولان از تیم های برتر در مراسم اختتامیه لیگ دیسک طلایی فریزبی کشور تجلیل می شود.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی