امروز

جمعه, ۱۵ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۹:۰۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“، مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی فرنگی و آزاد باشگاه های کشور به ترتیب روزهای ۲۵ و ۲۷ مردادماه برگزار می شود.

به گزارش دریای ورزش“، حمید یاری رئیس سازمان لیگ با تأیید این خبر گفت: پس از پایان مرحله مقدماتی که به صورت رفت و برگشت برگزار شد، تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند و رقابت های مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه های کشور روز ۲۵ و لیگ دسته اول کشتی آزاد باشگاه های کشور روز ۲۷ مردادماه برگزار می شود که اسامی میزبانان به زودی اعلام خواهد شد.

وی افزود: تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه یافته اند و مسابقات این مرحله در رشته های فرنگی و آزاد با حضور ۸ تیم و در ۲ گروه ۴ تیمی برگزار می شود.
یاری خاطرنشان کرد: پس از مشخص شدن تیم های راه یافته به مرحله فینال، مرحله پایانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور در کشتی آزاد و فرنگی در روز ۴ شهریورماه برگزار می شود و مکان برگزاری این مسابقات از سوی سازمان لیگ اعلام خواهد شد.

جدول رده بندی تیم ها پس از پایان مسابقات مقدماتی لیگ دسته اول کشتی فرنگی و آزاد باشگاه های کشور گرامیداشت کشتی گیر شهید شاهرخ ضرغام به شرح زیر است:

گروه A فرنگی
نام تیم تعداد برد تیمی تعداد برد انفرادی امتیاز مثبت امتیاز فنی رتبه تیمی
اطمینان سازه شهرکرد ۴ ۳۶ ۱۲۹ ۲۲۵ ۱
تهرانی مقدم (هوافضا) ۳ ۲۵ ۱۱۹ ۲۶۸ ۲
سازین سعید اندیمشک ۲ ۲۴ ۹۹ ۱۸۱ ۳
علی یوسفی گچساران ۰ ۵ ۲۹ ۳۶ ۴
گروه B فرنگی
نام تیم تعداد برد تیمی تعداد برد انفرادی امتیاز مثبت امتیاز فنی رتبه تیمی
هیات کشتی اراک ۵ ۳۵ ۱۵۶ ۲۷۹ ۱
گلگهر سیرجان ۴ ۳۴ ۱۵۳ ۲۸۰ ۲
پلی دنت پرند ۲ ۳۳ ۱۳۷ ۲۴۹ ۳
هیات کشتی بیرجند ۱ ۱۷ ۷۹ ۲۰۱ ۴
گروه C فرنگی
نام تیم تعداد برد تیمی تعداد برد انفرادی امتیاز مثبت امتیاز فنی رتبه تیمی
سیدبابل ۴ ۲۹ ۱۲۵ ۲۵۸ ۱
مقاومت سپاه پاسداران اصفهان ۴ ۲۷ ۱۱۷ ۲۷۳ ۲
پاس فاتب تهران ۱ ۲۵ ۹۱ ۲۱۵ ۳
هیات کشتی دزفول ۰ ۱۰ ۴۸ ۱۱۹ ۴
گروه D فرنگی
نام تیم تعداد برد تیمی تعداد برد انفرادی امتیاز مثبت امتیاز فنی رتبه تیمی
فولاد ارگ ماهان قم ۵ ۳۸ ۱۶۰ ۳۲۶ ۱
افلاک لرستان ۴ ۳۲ ۱۴۵ ۲۹۵ ۲
هیات کشتی گیلان ۳ ۳۴ ۱۴۰ ۳۲۴ ۳
آریو برزن بهبهان ۰ ۱۶ ۷۹ ۱۷۷ ۴
گروه A آزاد
نام تیم تعداد برد تیمی تعداد برد انفرادی امتیاز مثبت امتیاز فنی رتبه تیمی
پتروپالایش بلیش تاکستان ۸ ۶۹ ۲۷۵ ۴۴۰ ۱
مالک اشتر بابل ۶ ۴۳ ۱۷۲ ۲۶۷ ۲
هیات کشتی اراک ۳ ۳۱ ۱۳۴ ۲۴۷ ۳
کیان گرگان ۳ ۲۹ ۱۲۳ ۲۱۳ ۴
ملوان جوان رشت ۰ ۲۷ ۱۲۵ ۲۴۳ ۵
گروه B آزاد
نام تیم تعداد برد تیمی تعداد برد انفرادی امتیاز مثبت امتیاز فنی رتبه تیمی
پاس قهرمانان جویبار ۵ ۴۶ ۱۷۸ ۳۹۹ ۱
عقاب نیروی هوایی خراسان جنوبی ۵ ۳۲ ۱۳۴ ۳۲۷ ۲
هیات کشتی زنجان ۲ ۲۶ ۱۱۳ ۲۴۹ ۳
فولاد بافت کرمان ۰ ۱۶ ۷۷ ۱۷۰ ۴
گروه C آزاد
نام تیم تعداد برد تیمی تعداد برد انفرادی امتیاز مثبت امتیاز فنی رتبه تیمی
کارینا شمال نور ۶ ۵۶ ۲۲۱ ۳۷۷ ۱
صنایع غذایی معینی پور خراسان رضوی ۴ ۳۸ ۱۴۱ ۲۸۴ ۲
قند تنها کرمانشاه ۱ ۱۵ ۷۱ ۱۵۵ ۳
هیات کشتی سنندج ۱ ۱۱ ۵۷ ۱۳۶ ۴
گروه D آزاد
نام تیم تعداد برد تیمی تعداد برد انفرادی امتیاز مثبت امتیاز فنی رتبه تیمی
گروه ساختمانی جاودانی خراسان رضوی ۵ ۳۷ ۱۵۱ ۳۱۴ ۱
کالا آوران ایساتیس ۴ ۳۷ ۱۵۱ ۳۱۵ ۲
آکادمی علیرضا حیدری ۲ ۲۴ ۱۰۲ ۲۲۳ ۳
امیدهای لرستان ۱ ۲۲ ۹۲ ۸۵ ۴
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی