امروز

پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۰:۵۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: در این بازی هیچ تیمی بازی ریسکی ارائه نکرد و در نهایت دو تیم قدرت غلبه بر یکدیگر را نداشتند.

به گزارش دریای ورزش“، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از تساوی تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری گفت: این بازی برای هر دو تیم سنگین بود. هر دو تیم در این بازی نشان دادند که قدرت بردن همدیگر را ندارند.

وی افزود: در میانه زمین فشار روی بازیکنان میانی دو تیم بود. هیچکدام از دو تیم ریسک نکردند و بازی حساب شده‌ای بود. آنها با اطلاعات آمده بودند و اجازه ندادند کاری کنیم. ما هم همین کار را کردیم و همانطور که دیدید، بازی با نتیجه صفر – صفر تمام شد. اگر تعویض‌های ما را نگاه کنید، می‌بینید که برای بردن بود اما جریان بازی این اجازه را به ما نداد که پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندارن در واکنش به اینکه آیا عدم گلزنی به دلیل عدم توانایی بازیکنان بود یا نزدیک بازی کردن دو تیم، گفت: وضعیت جدول شرایط همه تیم‌ها را حساس کرده است، چون همه تیم‌ها می‌خواهند اول از همه بازنده نباشند و بعد به دنبال پیروزی هستند که در این شرایط حتی اگر یک امتیاز هم به توشه خود اضافه کنند، خوب است. این شرایط ما، ماشین‌سازی و خیلی از تیم‌های لیگ برتر است و شاید ۱۰ تیم این شرایط را دارند. همین مسئله باعث شد دو تیم با احتیاط بازی کنند و کمتر فشار بیاورند اما هر دو تیم خط دفاعی مستحکمی هم داشتند.

جلالی در خصوص اینکه آیا فکر می‌کرده مقابل ماشین‌سازی شرایط سختی را تحمل کند، گفت: ما می‌دانستیم چنین شرایطی خواهیم داشت. قبل از بازی گفتم بی‌حساب و کتاب وارد بازی نمی‌شویم. ماشین‌سازی این فصل بازی‌های خوبی انجام داده و حتی این آمار آنها را دیده‌ام که بیرون از خانه عملکرد بهتری داشته‌اند، با این حال اگر در خط حمله تمرکز بیشتری داشتیم، می‌توانستیم به پیروزی برسیم. این یک بازی سنگین و درگیرانه بود و هیچکدام از دو تیم ریسک نکردند، اما با تعویض‌هایم سعی کردم که به پیروزی برسیم و با همین تعویض‌ها در ۱۵ دقیقه پایانی به بازی مسلط بودیم. همین یک امتیاز خارج از خانه هم غنیمت است و امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعدی به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه هر جایی بوده دست به جوانگرایی زده و آیا چنین برنامه‌ای را در نساجی هم دارد یا نه، اظهار داشت: اکنون شما در این شرایط به من باید حق بدهیم که اساس تیم برای ما در اولویت باشد تا تیم به ثبات برسد. اگر در آینده در نساجی باشیم، قطعاً جوانگرایی هم در برنامه قرار می‌گیرد.

سرمربی تیم نساجی در واکنش به این مسئله که چه شد که او یک هفته‌ای از پیکان به نساجی رفت، گفت: اول از همه در یک هفته این اتفاق رخ نداد و حدود پنج هفته فاصله بود. پس از آخرین باری که من روی نیمکت پیکان نشستم، سه جلسه با مدیران پیکان برگزار کردیم که به نتیجه نرسیدیم، چون هم من خواسته‌هایی داشتم و هم آنها که عملی نشد. من پیش از این اتفاق با نساجی صحبت نکرده بودم و بعد از اینکه پیشنهاد دادند، حدود ۳۳ تا ۳۴ روز طول کشید تا هدایت این تیم را به عهده بگیرم. حس خوبی در این تیم دارم و فقط یکسری مشکلات داریم که قول می‌دهم اگر این مشکلات حل شود، نساجی هم مانند تراکتورسازی تبدیل به یک قطب در شمال کشور شود. تیم‌هایی که هوادار دارند، ظرفیت و پتانسیل خاصی دارند. در یک جایی مثل اینجا -تبریز- شاید یک سری ظرفیت‌ها آزاردهنده باشد، اما ما در مازندران این شرایط را نداریم. ما در بازی مقابل استقلال شکست خوردیم اما هواداران ما را تشویق کردند. شرایط در تبریز متفاوت است و هواداران انتظارات ویژه‌ای از تیم خود دارند اما در نساجی هواداران می‌خواهند تیم‌شان در وهله اول حفظ شود و ثبات داشته باشد.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی