امروز

پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۰:۰۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“، دارنده مدال طلای مسابقات کشتی آزاد امیدهای جهان، گفت: با توجه به مصدومیتم سعی کردم مسابقات را بیش‌تر مدیریت کنم و انرژی‌ام را تقسیم کردم تا بتوانم تا فینال بدون مشکل کشتی بگیرم.

به گزارش دریای ورزش“، کامران قاسم‌پور درباره کسب مدال طلای مسابقات کشتی آزاد قهرمانی امیدهای جهان، گفت: با توجه به مصدومیتی که داشتم نتوانستم تمرینات منظمی را برای حضور در این مسابقات داشته باشم به همین دلیل متأسفانه نتوانستم آن‌طور که می‌خواهم کشتی بگیرم.

وی ادامه داد: با توجه به مصدومیتم سعی کردم بیشتر مدیریت کنم و انرژی‌ام را برای مسابقات تقسیم کردم تا بتوانم تا فینال بدون مشکل کشتی بگیرم البته حریفان سختی هم داشتم، اما خوشبختانه موفق به کسب عنوان قهرمانی و تکرار مدال طلای سال گذشته شدم.

دارنده مدال طلای مسابقات کشتی آزاد امیدهای جهان درباره دیدار حساسش مقابل حریف ترکیه‌ای در مرحله نیمه‌نهایی و اعتراضش به داور مسابقه گفت: این کشتی‌گیر را سال گذشته در جام تختی با نتیجه ۱۰ بر یک شکست داده بودم، حریف خیلی سرسختی نبود و اگر پایم آسیب‌دیده نبود خیلی راحت او را شکست می‌دادم.

قاسم‌پور افزود: در جریان مسابقه فنی اجرا کردم که به نظر خودم ۴ امتیاز داشت، اما داوران ۲ امتیاز دادند که از مربیان تیم ملی خواستم که چلنج کند، اما گفتند که مسابقه را ادامه بدهم. من در وسط تشک بودم و مربیان از بیرون مسابقه را می‌دیدند و تصمیم آنها بهتر بود. استرس وسط تشک بالا است و از طرفی داوری‌ها خیلی به نفع ما نیست و حتی ممکن بود به خاطر اعتراض اشتباه، یک امتیاز از دست بدهم و بازنده شوم که خوشبختانه این اتفاق نیفتاد. در دیدار فینال هم با توجه به استراحتی که داشتم با قدرت روی تشک رفتم و به راحتی مقابل حریف آذربایجانی به برتری رسیدم.

وی درباره بوسه بر زانویش بعد از کسب عنوان قهرمانی و پیروزی در فینال، گفت: زانوی مصدومم این مدت خیلی اذیت کرد اما خوشبختانه در روز مسابقه همراهی‌ام کرد و به خاطر این همراهی از او تشکر کردم چرا که با شرایط بسیار سختی به این مسابقات رسیده بودم.

دارنده مدال طلای مسابقات کشتی آزاد امیدهای جهان، در پاسخ به این سؤال که میزان آسیب‌دیدگی زانویش چقدر است و آیا نیاز به عمل جراحی دارد یا نه، گفت: قبل از مسابقات با چندین پزشک مشورت کردم که همه آنها اعتقاد به عمل جراحی داشتند. رباط اصلی زانویم (ACL) حدود ۹۰ درصد دچار پارگی شده است و عملاً پاره است و با رباط پاره قهرمان شدم. قرار است طی یکی، دو روز آینده با پزشکان متخصص مشورت کنم و ببینیم آیا نیاز به عمل جراحی است یا نه.

قاسم‌پور در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد را در پیش داریم و ممکن است با این عمل جراحی این مسابقات و حضور در المپیک را از دست بدهد، گفت: باید با پزشکان مشورت کنم و ببینم چه مدت نیاز به استراحت دارم و از کی می‌توانم تمریناتم را آغاز کنم. مسابقات جام تختی و انتخابی تیم ملی را پیش‌رو داریم و من هم دوست دارم در المپیک روی تشک بروم؛ البته تمام اینها بستگی به نظر پزشکان درباره جراحی زانوی مصدومم دارد. / فارس

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی