امروز

یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۲:۳۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“، مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا از ۱۷ تا ۲۲ دی ماه به میزبانی شهرهای «جیانگمن» چین در گروه مردان و «ناخون راتچاسیما» تایلند در گروه زنان برگزار می‌شود.

 به گزارش دریای ورزش“، سی و دومین دوره بازی‌های المپیک سال آینده به میزبانی شهر توکیو در ژاپن برگزار خواهد شد.تاکنون حضور هفت تیم ملی والیبال ژاپن (میزبان)، برزیل، آمریکا، ایتالیا، لهستان، روسیه و آرژانتین در گروه مردان و تیم‌های ژاپن (میزبان)، صربستان، چین، آمریکا، برزیل، روسیه و ایتالیا در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ گروه زنان توکیو قطعی شده است.

تیم‌های ملی والیبال مردان و بانوان ایران از جمله تیم‌های در تلاش برای کسب سهمیه قاره آسیا هستند که برنامه کامل مسابقات انتخابی این قاره به وقت ایران به قرار زیر است:

مرحله گروهی مردان

* گروه اول: چین، ایران، قزاقستان و چین تایپه
* گروه دوم: استرالیا، هند، کره جنوبی و قطر

سه‌شنبه ۱۷ دی ماه
* بازی شماره یک، ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه بامداد: قطر – هند
* بازی شماره ۲، ساعت ۹: استرالیا – کره جنوبی
* بازی شماره ۳، ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه: چین – قزاقستان
* بازی شماره ۴، ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه: ایران – چین تایپه

چهارشنبه ۱۸ دی ماه
* بازی شماره ۵، ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه بامداد: استرالیا – قطر
* بازی شماره ۶، ساعت ۹:  کره جنوبی – هند
* بازی شماره ۷، ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه: ایران – قزاقستان
* بازی شماره ۸، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه: چین – چین تایپه

پنج‌شنبه ۱۹ دی ماه
* بازی شماره ۹، ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه بامداد: هند – استرالیا
* بازی شماره ۱۰، ساعت ۹: قطر – کره جنوبی
* بازی شماره ۱۱، ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه: چین تایپه – قزاقستان
* بازی شماره ۱۲، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه: ایران – چین

روز جمعه، تیم‌ها استراحت دارند

مرحله نیمه‌نهایی و نهایی

شنبه ۲۱ دی ماه
* بازی شماره ۱۳، ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه: تیم اول گروه ب – تیم دوم گروه الف
* بازی شماره ۱۴، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه: تیم اول الف – تیم دوم گروه ب

یکشنبه ۲۲ دی ماه:
* بازی شماره ۱۵، ساعت ۱۵ و ۳۰ : دیدار نهایی و معرفی قهرمان

در گروه مردان دیدار رده‌بندی برگزار نمی‌شود.

مرحله گروهی بانوان

* گروه اول: استرالیا، چین تایپه و تایلند
* گروه دوم: ایران، اندونزی، قزاقستان و کره جنوبی

سه‌شنبه ۱۷ دی ماه
* بازی شماره یک، ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه بامداد: ایران – قزاقستان
* بازی شماره ۲، ساعت ۱۲: کره جنوبی – اندونزی
* بازی شماره ۳، ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه: چین تایپه – تایلند

چهارشنبه ۱۸ دی ماه
* بازی شماره ۴، ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه بامداد: اندونزی – قزاقستان
* بازی شماره ۵، ساعت ۱۲:  کره جنوبی – ایران
* بازی شماره ۶، ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه: استرالیا – چین تایپه

پنج‌شنبه ۱۹ دی ماه
* بازی شماره ۷، ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه بامداد: ایران – اندونزی
* بازی شماره ۸، ساعت ۱۲: قزاقستان – کره جنوبی
* بازی شماره ۹، ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه: تایلند – استرالیا

روز جمعه، تیم‌ها استراحت دارند

مرحله نیمه‌نهایی و نهایی

شنبه ۲۱ دی ماه
* بازی شماره ۱۰، ساعت ۱۲ : تیم اول گروه ب – تیم دوم گروه الف
* بازی شماره ۱۱، ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه: تیم اول الف – تیم دوم گروه ب

یکشنبه ۲۲ دی ماه:
* بازی شماره ۱۲، ساعت ۱۲: دیدار رده‌بندی
* بازی شماره ۱۳، ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه: دیدار نهایی و معرفی قهرمان

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی