امروز

سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۰:۴۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“، سید محمد شروین اسبقیان با کسب آرای لازم از فدراسیون جانبازان و معلولان به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب شد.

به گزارش دریای ورزش“، آکادمی المپیک امروز چهارشنبه محل برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان بود که از ساعت ١٠ به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش آغاز شد.

پخش کلیپی از مرحوم سیامند رحمان بخش در نظر گرفته شده برای آغاز مجمع امروز بود. این قهرمان پاراوزنه برداری ایران و جهان و دو هفته پیش در اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت. البته با وجود فوت مرحوم سیامند رحمان، هیچ فردی جایگزین وی در مجمع امروز نشد. ضمن اینکه بر روی صندلی وی و به یاد او دسته گل گذاشته شده بود.

در ادامه سید محمد شروین اسبقیان و کرم الله علیمرادی به ارائه برنامه های خود برای ریاست فدراسیون جانبازان و معلولان پرداختند.

البته تعداد کلی کاندیداهای فدراسیون جانبازان و معلولان ١٣ نفر بود اما صلاحیت ٥ نفر برای حضور در مجمع تایید شد. پیش از برگزاری مجمع مجید قدمی، غفور کارگری، امیر ماندگارفرد و بهمن نیکخو اعلام انصراف کردند.

بدین ترتیب رای گیری برای انتخاب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان میان ٢ کاندیدا برگزار شد که طی آن از ۳۵ رای ماخوذه، اسبقیان ۲۲ و علیمرادی صاحب ۱۳ رای شدند.

بر این اساس سیدشروین اسبقیان به عنوان رئیس چهار سال آینده فدراسیون جانبازان و معلولان انتخاب شد./ مهر

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی