امروز

جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳

  ساعت

۱۰:۳۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  با رای اعضای مجمع، «مهدی خلیلی سوادکوهی» با کسب ۲۶ رای بعنوان رئیس «هیات ووشو استان مازندران» انتخاب شد.

 

به گزارش دریای ورزش“،  مجمع انتخابات «هیات ووشو استان مازندران» ظهر امروز پنجشنبه سوم خرداد، با حضور «دکتر علی رجبی» مدیرکل ورزش و جوانان، «امیر صدیقی» رئیس فدراسیون ووشو، «حسین دلیری» معاون امور ورزش و سایر اعضای مجمع برگزار شد.

 

امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو در حاشیه مجمع انتخابات هیات ووشو استان مازندران، اظهار داشت: خدمت به مردم یکی از تاکیدات ریاست محترم جمهور بود و طبق تاکیدات وزیر ورزش ما همین روند را ادامه دادیم و مجمع انتخابات را برگزار کردیم.

صدیقی افزود: در فدراسیون ووشو ما الان فقط دو سرپرست در استان‌ها داریم و تمامی هیات‌های ما با رئیس اداره می‌گردد که نتیجه‌اش درخشش ووشو کاران ما در مسابقات مختلف است.

وی بیان کرد: بسیار خوشحالیم که مسائل و موارد ووشو به خوبی و به درستی پیش می‌رود و خانواده منسجمی در فدراسیون ووشو وجود دارد.

رئیس فدراسیون ووشو گفت: همه ما دنبال کار مردم هستیم و در تلاش هستیم قدم‌های مثبتی برای پیشرفت ورزش کشور داشته باشیم.

وی بیان کرد: مازندران قهرمانان و مربیان نامی خوبی در ووشو دارد و سرمربی تیم‌ملی بزرگسالان ما هم از استان مازندران است که این نشان از قدرت ووشو مازندران دارد.

صدیقی از ظرفیت بالای ووشو مازندران گفت و افزود: ورزشکاران مازندرانی حتی در استان‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند و در تیم‌های مختلف مازندران نماینده ورزشکار و مربی دارد.

وی تاکید داشت: نبود خانه تخصصی ووشو در مرکز استان مازندران یکی از ضعف‌های ووشو مازندران است که نیاز است تا تصمیمی برای راه اندازی خانه تخصصی ووشو اقدام گردد.

علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پایان مجمع انتخابات هیات ووشو استان مازندران اظهار داشت: ووشو استان مازندران همیشه در کشور حرف‌های زیادی برای گفتن داشته است و امیدوارم روند پرفروغ ووشوی استان ادامه داشته باشد.

وی بیان داشت: هیات‌ها باید با برنامه پیش بروند و هدفمند قدم بردارند به اهداف و موفقیت های بزرگی در رشته‌های خودشان کسب کنند.

رجبی تاکید داشت: با توجه به اینکه رشته ووشو رشته پر مدالی در سطح کشور، آسیا و جهان است اداره کل ورزش و جوانان استان بصورت ویژه از این هیات و قهرمان این رشته حمایت خواهد کرد تا شاهد درخشش بیشتر ورزشکاران و مربیان این رشته باشیم.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی