امروز

دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۰:۴۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  تیم فولادین ذوب آمل قهرمان مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور شد .

به گزارش دریای ورزش“،   مرحله نهایی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم فولادین ذوب آمل بعنوان قهرمانی دست یافت.

در دیدار فینال این رقابت ها تیم فولادین ذوب آمل با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل سینا صنعت ایذه به پیروزی رسید و بعنوان قهرمانی دست یافت.

در دیدار رده بندی نیز تیم اندیشه نگار پارس لرستان با نتیجه ۶ بر ۴ از سد تیم دانشگاه آزاد اسلامی گذشت و سوم شد.

رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

۱- فولادین ذوب آمل ۲- سینا صنعت ایذه ۳- اندیشه نگار پارس لرستان ۴- دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دیدار فینال:

فولادین ذوب آمل  ۵  –  سینا صنعت ایذه  ۴  (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: الدانیز عزیزلی ۴ – محمد حسینوند، برنده ۱۳
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور صفر – مهدی محسن نژاد، برنده ۸
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی ۱ – رضا عباسی ۶
۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی ۵ – شاهین بداغی، برنده ۵
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۱۱- محمدرضا مختاری ۸
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۳ – محمد ناقوسی ۱
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده ۱۰ – علیرضا مهمدی ۵
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۴ – مهدی ابراهیمی ۱
۹۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۳   –  وحید دادخواه ۱
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۸ –  امید محمودی صفر

دیدار رده بندی:

دانشگاه آزاداسلامی ۴ – اندیشه نگار پارس لرستان ۶  (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور صفر – علی نوربخش، برنده ۴
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی صفر – عارف محمدی، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: حسین جاویدی صفر – علیرضا نجاتی، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: سجاد ایمان طلب، برنده ۸ – دانیال سهرابی ۵
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، برنده ۷- محمد الیاسی ۱
۷۷ کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت صفر – برومند اصلان، برنده ۷ (ضربه فنی)
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی ۶  (سه اخطاره) – محمدحسین محمودی، برنده ۹
۸۷ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان صفر – علی شریفی، برنده ۶
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۵ – داود فلاحی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده – پارسا نظری (شرکت نکرد)

دیدارهای نیمه نهایی:

فولادین ذوب آمل ۸ – اندیشه نگار پارس لرستان ۲ (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده ۱۰- علی نوربخش صفر
۶۰  کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۱۰- عارف محمدی ۱
۶۳ کیلوگرم: ایمان محمدی ۳ – علیرضا نجاتی، برنده ۳
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۱۰- دانیال سهرابی ۲
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۸ – محمد الیاسی صفر
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۵ – برومند اصلان ۱
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده ۱۱ – حسین محمودی صفر
۸۷ کیلوگرم:  ناصر علیزاده، برنده ۸  – میلاد خسروی صفر
۹۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۷  – مهدی زودآشنا صفر
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (شرکت نکرد) – پارسا نظری (برنده)

سینا صنعت ایذه ۶ – دانشگاه آزاد اسلامی ۴  (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده ۵ – احمدرضا ناصرپور ۱
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۹ – سجاد عباس پور صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۶ – حسین عباسی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۸ – سعید ارجمند ۷
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۰ – مرتضی پورعیسی صفر
۷۷ کیلوگرم: محمد ناقوسی، برنده ۷ – محمدحسین آزرم دخت ۲
۸۲ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا  ۱ – جمال اسماعیلی، برنده ۳ (ضربه فنی)
۸۷ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی ۱ – حمیدرضا بادکان، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه ۵ – مهدی بالی، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان علیزاده صفر – امیر قاسمی منجزی، برنده ۸

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی