امروز

جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳

  ساعت

۰۸:۲۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  رقابت های کشتی آلیش مردان قهرمانی کشور روز جمعه ۱۱ خردادماه در شهر میامی استان سمنان برگزار شد.

 

به گزارش دریای ورزش“،  رده بندی تیمی و انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

رده بندی تیمی: ۱- خراسان شمالی ۱۱۰ امتیاز ۲- مازندران ۹۴ امتیاز ۳- سمنان الف ۹۲ امتیاز ۴- فارس ۵۶ امتیاز ۵- تهران ۴۷ امتیاز ۶- گلستان ۴۴ امتیاز ۷- سمنان ب ۴۳ امتیاز ۸- خراسان رضوی ۳۳ امتیاز ۹- گیلان ۳۰ امتیاز ۱۰- خراسان جنوبی ۲۵ امتیاز
تیم اخلاق: استان گیلان
کشتی گیر اخلاق: علی خلیلی (تهران)
کشتی گیر فنی: محمد شکوهی (سمنان)

رده بندی تیمی:
۶۰ کیلوگرم: ۱- محمد شکوهی (سمنان الف) ۲- علی نصیری (گلستان) ۳- سینا کوهی (خراسان شمالی) و علی حق نژاد (فارس) ۵- سیدابوالفضل موسوی (گیلان) و علی خلیلی (تهران) ۷- ابوالفضل خادم (خوزستان) ۸- محمدباقر فرضی (سمنان ب) ۹- محمدرضا فرهادی (مازندران)
۷۰ کیلوگرم: ۱- محمدرضا ابوالحسنی (مازندران) ۲- عبداله برزگر (سمنان ب) ۳- امیرحسین بارانی (خراسان رضوی) و مهدی صالحی (سمنان الف) ۵- حسین دارابی (توابع تهران) و فرشید جلایر (خراسان شمالی) ۷- نعمت اله جرجانی (گلستان) ۸- اسماعیل امیری (اصفهان) ۹- حامد سلیمی (کرمانشاه) ۱۰- محمدامین بیداروندی (خوزستان)
۸۰ کیلوگرم: ۱- مصطفی پرویزی (خراسان شمالی) ۲- صادق پاریاب (گیلان) ۳- جلال شاهمرادی (تهران) و محمد نبی زاده (سمنان ب) ۵- محمدرضا بزرگپور (مازندران) و مهدی فتحی پور (فارس) ۷- محدمتقی پهلوان زاده (گلستان) ۸- سید مهرداد زمانی (توابع تهران) ۹- امیررضا آریا مقدم (خوزستان) ۱۰- هادی سلیمی (سمنان الف)
۹۰ کیلوگرم: ۱- یونس پهلوان زاده (خراسان جنوبی) ۲- علی اکبر محمدی (خراسان شمالی) ۳- سعید خلیلی (سمنان الف) و فرهاد فلاح نژاد (مازندران) ۵- ابوالفضل ابراهیم زاده (سیستان و بلوچستان) و محمدجواد انتظاری (یزد) ۷- عرفان رحیمی (خراسان رضوی) ۸- تورج چناری (فارس) ۹- احمدرضا صورتی (توابع تهران) ۱۰- مهرشاد مختاری (تهران)
۱۰۰ کیلوگرم: ۱- عیسی روایی (خراسان شمالی) ۲- اشکان عزیزی (چهارمحال و بختیاری) ۳- امیر بوداغی (مازندران) و توکل اسدیان (سمنان الف) ۵- حسن غفاری (فارس) و محمد بنیادی (تهران) ۷- علیرضا پهلوان زاده (گلستان) ۸- عبداله پروانه (ایلام) ۹- حسین سرلک (خوزستان) ۱۰- عقیل نمازی (سمنان ب)
۱۰۰+ کیلوگرم: ۱- پویا رمضانی (مازندران) ۲- علیرضا حمزه نژاد (سمنان الف) ۳- بهرام کمالی (خراسان شمالی) و شادمان عظیمی (فارس) ۵- عرفان آقایی (تهران) و مهران اعتمادی (خراسان رضوی) ۷- محمدحسن رحیمی (هرمزگان) ۸- دانا رضازاده بابایی (سیستان و بلوچستان) ۹- مجتبی جدی (توابع تهران) ۱۰- علی کاویانی راد (خوزستان)

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی