امروز

چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۱:۱۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

دریای ورزش“،  تست انتخابی آبهای آرام فردا برگزار می‌شود که نفرات شرکت کننده مشخص شده اند.

به گزارش دریای ورزش“،  جلسه کمیته فنی آبهای آرام برگزار شد. در این جلسه در خصوص نفرات شرکت‌کننده در تست انتخابی که به منظور اعزام ملی‌پوشان به بندر خمیر برگزار می‌شود، تصمیم‌گیری شد.

پیش از این اعلام شده بود که در این تست نفرات برتر قهرمانی کشور، لیگ و نفرات حاضر در اردو با نظر‌اعضای کمیته فنی مجاز به شرکت هستند.

این تست در مواد کایاک و کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر، کایاک یکنفره ۲۰۰ متر در بخش آقایان و کایاک و کانوی ۵۰۰ و ۲۰۰ متر بانوان برگزار خواهد شد.

نفرات شرکت کننده در این تست ملزم به شرکت در هر دو مسافت رقابت‌ها هستند.

در بخش کایاک بانوان الناز شفیعیان، تانیا کارگرپور، سمن سلطانی، هدیه کاظمی، مهسا آذری، کیانا کمال‌زاده، ساجده تبریزی و مینا عبداللهی، در بخش کانوی بانوان پریسا محمدزاده، هدیه خیرآبادی، معصومه داناپور، آتنا رئوفی، مهسا کهنسال، مائده شورگشتی، زیبا سماک‌حرفه، مریم شورگشتی و زهرا مطهر، در بخش کایاک آقایان علی آقامیرزایی، احمدرضا طالبیان، امید احمدی، پوریا شریف، امین بوداغی، علیرضا جهان‌نما، محمد میرزایی، ابوالفضل درجزی و علی طاهری و در بخش کانوی آقایان محمدنبی رضایی، شاهو ناصری، محمد عباسی، عرفان زنده‌پی، امیرمحمد اسماعیلی، عادل مجللی، سبحان بیرانوند و هومن کریمی در این تست حضور خواهند داشت.

این تست فردا ۱۸ دی‌ در دریاچه آزادی برگزار می‌شود و بر اساس آن نفرات منتخب ملی برای شرکت در اردوی بندر خمیر انتخاب خواهند شد.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی